Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Labs92 napisał:

niech mąż nie bedzie glupi i niech nie da sie namówic. Ameryka to nic tylko robota na emerytury murzynów. Zapieprzać ma na budowie? W co Ty go chcesz wmieszać kobieto?

Dlaczego od razu twierdzisz, że ktoś musi pracować na budowie ? znasz jej męża ? a może jest informatykiem, inżynierem lub wykwalifikowanym pracownikiem i będzie żył w  wysokim standardzie ?!  Odróżniasz pojęcie robota od praca ? Nie każdy chodzi do "roboty". Wrzuć trochę dystansu do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, BartekWSH napisał:

Dlaczego od razu twierdzisz, że ktoś musi pracować na budowie ? znasz jej męża ? a może jest informatykiem, inżynierem lub wykwalifikowanym pracownikiem i będzie żył w  wysokim standardzie ?!  Odróżniasz pojęcie robota od praca ? Nie każdy chodzi do "roboty". Wrzuć trochę dystansu do siebie.

Moj maz jest hydraulikiem.. a z tego co wiem to oni calkiem niezle zarabiaja w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelasia napisał:

Wow! Poglądy czasów kamienia lupanego! Aż wstyd!

Oj wstyd wstyd....Ja juz kiedys pisalam na forum jak to Polacy opisuja USA...... co niektorzy tam nidgy nie byli a pisza co im slina na jezyk przyniesie.... juz nie bede sie powtarzala co do tego tematu... Wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Labs92 napisał:

niech mąż nie bedzie glupi i niech nie da sie namówic. Ameryka to nic tylko robota na emerytury murzynów. Zapieprzać ma na budowie? W co Ty go chcesz wmieszać kobieto?

 

Wczesnie a Ty juz po polowce chyba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kozdii napisał:

Jak ktos jest dobry w tym co robi i wklada w to serce, to niezaleznie od zawodu zarobi dobre pieniadze... Ja trzymam kciuki za Was Ania !!!

zgadza sie,dobry hydraulik 17$ i wzwyz.

Self employed ze znajomoscia angielskiego nawet 35$:D

enywhere in the world

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...