Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, kwiatek1313 napisał:

Aha. Na styczeń nr odcięcia, to 15900, czyli jak mam ponad 22000, to może być marzec, kwiecień??? czy ewentualnie może być tak, że pomimo wylosowania nie dostanę wezwania na rozmowę do konsula???

Z góry dzięki za wszelkie info  :-)

Kolega kwiatek ma nr 22000 a jak ja mam ponad nr 28000 i jestem z dolosowania, we wrzesniu dostalem info o wylosowaniu a ds260 wyslalem 21.pazdziernika to wogole moje szansę spadają do zera żeby mieć interview i wizę? Czyli teoretycznie u mnie spotk w ambasadzie wyjdzie koło sierpnia? dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sewerynr napisał:

Kolega kwiatek ma nr 22000 a jak ja mam ponad nr 28000 i jestem z dolosowania, we wrzesniu dostalem info o wylosowaniu a ds260 wyslalem 21.pazdziernika to wogole moje szansę spadają do zera żeby mieć interview i wizę? Czyli teoretycznie u mnie spotk w ambasadzie wyjdzie koło sierpnia? dzięki

Corocznie przyznawanych jest 50 tys wiz imigracyjnych osobom, które zostały hmm wylosowane w ramach DVL. Przedmiotowa pula obejmuje cały świat. W świetle powyższego może się zdarzyć, że osoba o niskim CN nie dostanie zaproszenia na rozmowę jeśli np. wyśle zbyt późno DS, może się też zdarzyć, że osoba w Twojej sytuacji nie zostanie zaproszona na rozmowę. Należy jednakże mieć nadzieję ponieważ historia pokazuje, że były takie DVL, w których już w sierpniu wszystkie numery były current :), a mimo to przyznano tylko 48 tys wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sewerynr napisał:

Kolega kwiatek ma nr 22000 a jak ja mam ponad nr 28000 i jestem z dolosowania, we wrzesniu dostalem info o wylosowaniu a ds260 wyslalem 21.pazdziernika to wogole moje szansę spadają do zera żeby mieć interview i wizę? Czyli teoretycznie u mnie spotk w ambasadzie wyjdzie koło sierpnia? dzięki

W loterii  DV-2016 numer odcięcia na maj był 28000, a na czerwiec 34000

To oczywiście nie znaczy że w tym roku będzie tak samo, poniżej masz link gdzie są biuletyny z poprzednich lat i możesz zobaczyć jak to wyglądało.

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki pan Dr. Gajer już za mną więc wygladało to tak: Badań krwi i moczu nie odbierałem doktor miał je udostępnione online. Trzeba tylko odebrac RTG z Waryńskiego, do Doktora Gajera potrzebne były 3 zdjecie w formacie paszportowym ( łącznie są 4, ale jedno oddajemy przy RTG na warynskiego) adres w USA, adres w Polsce, karte szczepien, Case Number i adres e-mail, no i oczywiscie paszport. Nie miałem dwóch szczepionek zapłaciłem 445 zł także nie mało. Badanie było BARDZO szczegółowe, ale było okej trwało to jakieś 30 min. Sprawdzał wszystko, znznaczył mi "pierwsza grupe zdrowotną". Pan doktor oddaje dwie koperty, jedną zaklejoną którą jutro mam oddać w ambasadzie i drugą z płytą i kopią szczepień które posiadam tą drugą zabieramy ze sobą do USA, generalnie to wszystko. 

Życzcie mi jutro powodzenia dam znać ASAP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...