Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ktoś może podać czy zostało to pytanie dodane o wykształcenie i gdzie?

tutaj byla osoba co zaznaczyła ze miała rozwód i na rozmowie okazało się ze miała go lecz w czasie wysyłania zgłoszenia była mężatką i bylo po wizie i teraz jestem ciekawy jak kto jest z tym wyksztalceniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to ja też słyszałem, że akurat w przypadku stanu cywilnego musi być NA DZIEŃ WNIOSKU, może chodzi o to, że akurat tutaj to nie dyskwalifikuje nikogo, bo w DS'ie można to zaktualizować, natomiast jeśli chodzi o wykształcenie to całkowicie nie mógłbym wziąć udziału, ANYWAY nie chcę już tego wałkować bo jak powiedziałem to nie prowadzi do niczego , mam maile mam screeny wezmę je na rozmowę, uważam temat za wstrzymany do 16 listopada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, WalkerUS napisał:

Witam ja jestem wczoraj po zrobieniu aktu niekaralności i teraz tak to jest zwykły formularz ( zapytanie o udzielenie informacji o osobie) z wypełnionymi danymi oprócz nazwa i adres podmiotu kierującego zapytanie oraz numer urządzenia służącego do automatycznego odbioru informacji,to jest miejsce na jakomś pieczątke czy zostawić to w spokoju ?, to samo się tyczy punktu 11 Wskazanie postępowania w związku z którym zachodzi potrzeba uzyskania informacji o osobie ja tam wpisałem Wiza USA (zielona karta), punkt 12 rodzaj danych które mają być przedmiotem informacji o osobie z racji iż mam 21 lat zaznaczyłem tylko kartoteka karna i kartoteka nieletnich pytanie czy dobrze oraz punkt 13 zostawiłem cały pusty nie wypełniając czy to przejdzie ? 13pkt. brzmi zakres danych, które mają być przedmiotem informacji o osobie ??? Odnośnie formularzu kupiłem naklejki odpowiednie oraz dostałem szereg pieczątek z podpisami rozumiem, że jest to teraz pełno prawny dokument (akt niekaralności) ;)

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/zaswiadczenia-o-niekaralnosci/

https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/2016/05/Formularz-GC-Apr2016-1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WalkerUS napisał:

A jeśli nie mam kartoteka danych osób pozbawionych wolności oraz osób poszukiwanych listem gończym zaznaczonej to będzie to prawidłowo ;/ ?

Ambasada podaje wytyczne co do zaświadczenia o niekaralności. Zmieniło się to w kwietniu tego roku.

Ja bym zrobił tak jego tego oczekują. To tylko 30,- pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WalkerUS napisał:

ale to mogę to jeszcze zaznaczyć i dostarczyć ponownie aby dostać kolejną pieczątke ? myślę, że tak jak sądzicie bo to nie jest błąd w formularzy tylko nie zaznaczone okienko jedno i pieczątka kolejna była by z inną datą ? ;)

Trzy okienka - jedna pieczątka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko słówko: marcincalifornia, odezwij się po rozmowie na forum 2018, tam tez czekają na informacje, chociaż zapewne większość śledzi oba fora.

No a na czacie z ambasadą od razu było wiadomo że niejaki Marcin - to ten Marcin :). Zero wątpliwości :D.

Pozdrowienia i powodzenia na rozmowie. Serio mocno trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...