Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, kozdii napisał:

I mi także o to chodziło :rolleyes:

Tam przeczyajcie co napisalem 

A co do tej sytuacji stary paszport z wazna wiza to raczej przezyja jak wam nie pokoloruja wizy. Dostajecie wize Imigracyjna i status REZYDENTA wiec przezyja jak wam nie pokoloruja wizy w starym paszporcie. Ale wiadomo dobrze miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Był ktoś kto miał 15 listopada, ale z tego co pamiętam to chciał rozmowę przełożyć na późniejsze miesiące, więc wychodzi na to ,że chyba ja jestem kolejny do odstrzału 

Tak ja mialam na 15 listopada ale rozmowa przelozona na koniec stycznia... potwierdzenie z nowa data mam dostac w 2 polowie grudnia na email i zwykla poczte:)

Zycze Ci powodzenia marcinCalifornia na rozmowie za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kozdii napisał:

Będzie dobrze !!! Ja także trzymam kciuki za pomyślną rozmowę!!!

 No jak już kilka razy wspominałem u mnie sytuacja jest znacznie trudniejsza, bo jednak jestem młody ( 19 lat ), nie mam w Stanach rodziny tylko znajomych (wujek był ale wrócił), i najgorzej, że studiuje niby spoko, ale konsul może chcieć, żebym już wyjechał a nie kombinował z jakimiś re-entry permit. Teoretycznie prawo imigracyjne na to zezwala jeśli mamy ważny powód, który korzystnie wpłynie na późniejsze życie, tymbardziej, że studiuje Informatkę ... ehhh najtrudniejszy dzień mojego życia to jest pewne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ty jesteś też pierwszym przypadkiem, który składając aplikację nie spełniał wymagań loterii i został wylosowany ;)

Jeśli otrzymasz wizę, to przetrzesz szlaki i rozwiejesz raz na zawsze wątpliwości, że można wysyłać zgłoszenia bez spełniania wymagań (oczywiście zakładając, że w dniu rozmowy z konsulem te wymagania będzie się spełniało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna30 nie wiem czy widzialas na fb ambasady ostatnio był post, ze można była pytać o DV w komentarzach jak sobie przejrzysz znajdziesz też moje pytanie które zadałem już po raz n-ty w takich oficjalnych miejscach. Zapytałem czy mając świadectwo dopiero na rozmowie spełnia się wymagania, i jeśli tak czy mogą dodać to pytanie do F.A.Q. 

Odpisał mi pan konsul który odpowiadał wtedy na pytania, że mając świadectwo na rozmowie spełnia się warunki NAWET JESLI NIE MIAŁO SIĘ GO W MOMENCIE WYSYŁANIA WNIOSKU, i dziękują za sugestie o dodaniu tego pytania do FAQ ja wiem, że tutaj na forum zawsze była taka opinia, że branie udziału w loterii w 3 klasie LO nie wchodzi w grę, ale gdy dostałem taką informację na:

1. Fanpage Ambasady
2. Pisząc oficjalnego maila do ambasady
3. z Dep. of State pytając o to po angielsku

to w tym momenciu już nawet nie przyjmuję, do Siebie informacji, że może to być powód odmowy, w tym momencie takim moim realnym problemem jest to, że nie mam tam rodziny i konsul może stwierdzić, że sobie nie poradzę, ale mimo wszystko uważam, że mam wystarczająco dużo dokumentów i argumentów by jednak tą wizę otrzymać tak mi się wydaje Asiu ;) No nic teraz to gdybanie wyrok za tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...