Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dodam lekki edit do mojego zdjęcia bo czegos nie rozumiem. Może mi ktos to wyjasnic?

Moje zdjęcie jest zgodne z wymaganiami technicznymi tzn: forma zapisu, rozmiar, pixele oraz dobrze widać twarz/oczy, na białym tle, twarz wszystko profesjonalnie

Pojawia sie problem gdyz oczy mam na wysokosci 51%, gdzie niby powinno byc 56-69%, a twarz stanowi 80%, gdzie max to 69% zalecane. 

Teraz taka sprawa, że:

" Zgłoszenie zostanie automatycznie odrzucone przez system, jeżeli nadesłane zdjęcie cyfrowe lub skanowane nie będzie spełnialo powyższych wymagan. Równiez zgłoszenie podlega dyskwalifikacji oraz odmowie wiz w przypadku spraw, w których zdjęcia są nieaktualne, wykazują ślady manipulacji lub nie spełniają podanych wyżej wymogów.
W ubiegłych latach tysiace zgłoszen zostało odrzuconych, dlatego więc prosimy uważnie wypełnić aplikacje i dołaczyć zdjęcie aplikanta w odpowiednich rozmiarach i rozdzielczości. "

To w takim razie dlaczego zostałem wylosowany, a nie odrzucony i zdyskwalifikowany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, gratulacje dla tych co już otrzymali wizę i podziękowania za szczegółowy opis rozmowy, natomiast teraz mam 2 pytania :
1. Mam pytanie odnośnie zaświadczenia o niekaralności bo na górze gdzie jest numer paszportu albo innego dokumentu... podałem nr dowodu bo nie miałem przy sobie paszportu  i moje pytanie czy może tak być ze jest podane id dowodu?  a odnośnie 12pkt pani w sądzie powiedziała mi żebym zaznaczył wszystkie 3 pozycje mimo że już mam lekko ponad 24 lata,  w ogóle mnie zdziwiło że mi tylko podbili mój własny wniosek zamiast jakiegoś urzędowego dokumentu.
2. Mam pytanie jeszcze odnośnie opłaty za rozmowę lepiej płacić $ czy w PLN oraz czy w ogóle można płacić w PLN?
U mnie teraz czas na badania, 14 będę robił je w Krakowie następnie muszę czekać 8 dni na wyniki na rzeżączkę i dopiero praktycznie przed samą rozmową będę miał wizytę u pani doktor, 24 listopada, już z góry podali mi cenę oraz badania jakie mam zrobić i wyniesie mnie to 580zł z wizytą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Czy ktoś z Was orientuje się odnośnie zaświadczenia o niekaralności, jaka jest jego ważność? Mam zaświadczenie wydane 10. czerwca, a rozmowe w ambasadzie na 5. grudnia... Teoretycznie poniżej 6ciu mięsięcy od daty wydania, no ale... 

Dziękuję z góry za pomocne informacje  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aniach napisał:

Witam zaglądam na te forum co jakiś czas ponieważ zostaliśmy wylosowaniii ☺ mam pytanie do kozdii czy dostaliscie email z terminem wizyty w ambasadzie pytam ponieważ nasz CN to 14xxx z małym hakiem

Jeszcze nie, teraz czekamy na info w listopadzie, jeżeli wysyłałaś ds260 w maju to powinnaś dostać teraz e/mail z KCC i rozmowa w styczniu. Ja modyfikowałam wniosek i ten ostatni poszedl w sierpniu, tak więc licze sie z tym ze moge nie dostac rozmowy na styczeń... Jak będzie zobaczymy...

Daj znać jak dostaniesz, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...