Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, Joanna30 napisał:

To wygląda na to, że ja inaczej rozumiem stwierdzenie "DV applicant" ;)

dadadada.jpg

W każdym razie trzymam kciuki! :)

No tak jest napisane, że trzeba spełnić, ale nie ma kluczowego słowa kiedy to trzeba spełnić, najwidoczniej tak to interpretują, że trzeba to spełnić w dniu rozmowy z konsulem, oni mi odpisali, że trzeba spełnić ten warunek ubiegając się o wizę a dniem ubiegania się o wizę określa się dzień rozmowy w ambasadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcinCALIFORNIA napisał:

hahahaha no pewnie, ze jadę do Californii :D Nie mogę już znieść tej naszej zimnej szarówki, deszcze, zero słońca, człowiek chodzi jak zombie, mam wrażenie, że pogoda na mnie bardzo działa, w CA jak cały czas słonko świeci to i radość życia inna ;) 

To może Cie pociesze, że ja mam gorzej od 5 lat w Norwegii i mamy już zime, mróz i śnieg a ja nie cierpie zimy !!! Co ja tutaj robię....:(

14993386_1283566621705262_6578684337912662397_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nielogiczne mówić, że się ma coś, kiedy się tego nie ma, a wiadomo, że przyszłość jest nieprzewidywalna, więc można tego nie mieć i na dzień rozmowy ;)

No, ale powtarzam się już po raz kolejny, co jest bez sensu :D

Po Twojej rozmowie zobaczymy raz a dobrze, jak trzeba interepretować instrukcję. I już :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcinCALIFORNIA napisał:

W każdym razie ja nie zrobiłem, żadnej samowolki na KAŻDY mój dziwny ruch mam maile i screeny rozmów z oficjalnymi instytucjami rządu Amerykańskiego także jestem spokojny ;) 

nie no to tak nie dziala jak im sie odwidzi to wiazaca jest ich decyzja o odwidzeniu. zreszta odrzucic Cie moga za nic nawet. no ale jak pisza to oficjalnie to nie ma co podkrecac cisnienia. bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joanna30 napisał:

Dla mnie to nielogiczne mówić, że się ma coś, kiedy się tego nie ma, a wiadomo, że przyszłość jest nieprzewidywalna, więc można tego nie mieć i na dzień rozmowy ;)

No, ale powtarzam się już po raz kolejny, co jest bez sensu :D

Po Twojej rozmowie zobaczymy raz a dobrze, jak trzeba interepretować instrukcję. I już :)

Powodzenia!

Asiu marzymy sobie i wyobrażamy i ja myślę, że nie ma w tym nic złego a nadzieja umiera ostatnia ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem wczoraj po zrobieniu aktu niekaralności i teraz tak to jest zwykły formularz ( zapytanie o udzielenie informacji o osobie) z wypełnionymi danymi oprócz nazwa i adres podmiotu kierującego zapytanie oraz numer urządzenia służącego do automatycznego odbioru informacji,to jest miejsce na jakomś pieczątke czy zostawić to w spokoju ?, to samo się tyczy punktu 11 Wskazanie postępowania w związku z którym zachodzi potrzeba uzyskania informacji o osobie ja tam wpisałem Wiza USA (zielona karta), punkt 12 rodzaj danych które mają być przedmiotem informacji o osobie z racji iż mam 21 lat zaznaczyłem tylko kartoteka karna i kartoteka nieletnich pytanie czy dobrze oraz punkt 13 zostawiłem cały pusty nie wypełniając czy to przejdzie ? 13pkt. brzmi zakres danych, które mają być przedmiotem informacji o osobie ??? Odnośnie formularzu kupiłem naklejki odpowiednie oraz dostałem szereg pieczątek z podpisami rozumiem, że jest to teraz pełno prawny dokument (akt niekaralności) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...