Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Takie quick question, generalnie nawet nie wiem jak mam to wpisać w google , żebym znaleźć odpowiedź, kupiłem $330 w kantorze, banknoty są jak brand new, i teraz pytanie bo mam dwa bankonty które mają prawie taki sam numer, znaczy jeden po drugim, xxxxxxxxxxxxx65 oraz xxxxxxxxxxxxx66 tak jakby serio dopiero z drukarni wyjechały, jest to możliwe? Obejrzałem miliard filmików how to recognize fake dollars, i wszsystko wskazuje na to, że pieniądze są prawdziwe ale bardzo zdziwiło mnie to, że aż taki zbieg okoliczności, żeby z miliardów bankontów trafic akuart dwa z numerem jeden po drugim i to jeszcze w Polskim kantorze, ktoś jakieś sugestie?  ( kantor nie jest podejrzany bo wielokrotnie kupowałem różne waluty i po sprawdzeniu tym magicznym markerem każdy przeszedł w sklepach czy bankach ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

przy składaniu dokumentów zapytano mnie o wyciąg z konta (nie miałam) posiadałam za to zaświadczenie z firmy z USA, która zadeklarowała, że mnie zatrudni. Z Panią konsul rozmowa trwała 1 minutę, zapytała tylko do jakiego stanu jedziemy i do kogo oraz czy bylismy kiedys w USA i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Takie quick question, generalnie nawet nie wiem jak mam to wpisać w google , żebym znaleźć odpowiedź, kupiłem $330 w kantorze, banknoty są jak brand new, i teraz pytanie bo mam dwa bankonty które mają prawie taki sam numer, znaczy jeden po drugim, xxxxxxxxxxxxx65 oraz xxxxxxxxxxxxx66 tak jakby serio dopiero z drukarni wyjechały, jest to możliwe? Obejrzałem miliard filmików how to recognize fake dollars, i wszsystko wskazuje na to, że pieniądze są prawdziwe ale bardzo zdziwiło mnie to, że aż taki zbieg okoliczności, żeby z miliardów bankontów trafic akuart dwa z numerem jeden po drugim i to jeszcze w Polskim kantorze, ktoś jakieś sugestie?  ( kantor nie jest podejrzany bo wielokrotnie kupowałem różne waluty i po sprawdzeniu tym magicznym markerem każdy przeszedł w sklepach czy bankach ) 

wzioles rachunek z kantoru? Takie rzeczy sie zdarzaja.

wez podziel sie inforamcja na tema twojej rozmowy z konsulem.

Bede Ci wdzieczny.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bbmix napisał:

przy składaniu dokumentów zapytano mnie o wyciąg z konta (nie miałam) posiadałam za to zaświadczenie z firmy z USA, która zadeklarowała, że mnie zatrudni. Z Panią konsul rozmowa trwała 1 minutę, zapytała tylko do jakiego stanu jedziemy i do kogo oraz czy bylismy kiedys w USA i tyle :)

Gratulacje i powodzenia w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Takie quick question, generalnie nawet nie wiem jak mam to wpisać w google , żebym znaleźć odpowiedź, kupiłem $330 w kantorze, banknoty są jak brand new, i teraz pytanie bo mam dwa bankonty które mają prawie taki sam numer, znaczy jeden po drugim, xxxxxxxxxxxxx65 oraz xxxxxxxxxxxxx66 tak jakby serio dopiero z drukarni wyjechały, jest to możliwe? Obejrzałem miliard filmików how to recognize fake dollars, i wszsystko wskazuje na to, że pieniądze są prawdziwe ale bardzo zdziwiło mnie to, że aż taki zbieg okoliczności, żeby z miliardów bankontów trafic akuart dwa z numerem jeden po drugim i to jeszcze w Polskim kantorze, ktoś jakieś sugestie?  ( kantor nie jest podejrzany bo wielokrotnie kupowałem różne waluty i po sprawdzeniu tym magicznym markerem każdy przeszedł w sklepach czy bankach ) 

 

Spokojnie, ja jak kupowałam dolary to kilka jednodolarówek dostałam z numerami jeden po drugim (chyba ze 4 czy 5 sztuk), także zdarza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ziomeczki czy rozmowa byla taka ekscytujaca?:D Generalnie trwala okolo 40 sekund z czego 15 sekund to reka do gory i przesiega, Pytania padły dwa

1. Czy mam rodzinę w Stanach

2. Jakie mam plany odnośnie szkoły lub pracy w USA

Miła pani konsul wklepała coś do komputera i powiedziała, Dziękuję bardzo wiza jest przyznana, Zyczę wszystkiego najlepszego w Stanach Zjednoczonych

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...