Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, sigmalion napisał:

WItam

Mam pytanie. Mamy numer 2017EU000065xx. Ds 260 wysłaliśmy w połowie lipca, nadal nie otrzymaliśmy zaproszenia do konsula.... czy mam sie denerwować? :D
Czy ktoś dostał juz zaproszenie wysyłając DS w lipcu? 

 

Witaj 

U mnie podobna sytuacja mamy numer EU5xxx DS wyslany w polowei lipca i cisza choc musze przyznac,ze odblokowałam formy jakies 2 tygodnie temu i dopiero w ostatni piatek je ponownie wyslalam wiec u mnie to napewno opóźniło. Fakt,ze udalo mi sie je odblokowac swiadczy o tym, ze jeszcze nie byly przetworzone i wyslane do ambasady wiec raczej nie bylismy brani pod uwage do rozmowy w styczniu. Wydaje mi sie,ze ta pula rozmow na styczen bedzie dla ludzi ktorzy wyslali DS do konca czerwca,ale moge sie mylic. Nie mart sie mysle, ze w grudniu dostaniecie termin rozmowy na luty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
52 minuty temu, Emily2016 napisał:

Witaj 

U mnie podobna sytuacja mamy numer EU5xxx DS wyslany w polowei lipca i cisza choc musze przyznac,ze odblokowałam formy jakies 2 tygodnie temu i dopiero w ostatni piatek je ponownie wyslalam wiec u mnie to napewno opóźniło. Fakt,ze udalo mi sie je odblokowac swiadczy o tym, ze jeszcze nie byly przetworzone i wyslane do ambasady wiec raczej nie bylismy brani pod uwage do rozmowy w styczniu. Wydaje mi sie,ze ta pula rozmow na styczen bedzie dla ludzi ktorzy wyslali DS do konca czerwca,ale moge sie mylic. Nie mart sie mysle, ze w grudniu dostaniecie termin rozmowy na luty. 

Mysle ze odblokowywanie twojego wniosku nie bedzie mialo wplywu na opoznienie, bardziej termin wyslania wniosku

Rozwieje watpliwosci na forum nad ktorymi wszyscy sie zastanawiaja
Ja swoj DS wyslalam 24 Maja, jednak 2 razy odblokowywalam ... ostatnia poprawa wyslana 15 Sierpnia.
Wlasnie dostalam rozmowe na 3 Stycznia tak wiec byl brany pod uwage moj pierwszy DS wyslany w Maju.

Pozdrawiam i zycze cierpliwosci ja juz sie stresuje.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sigmalion napisał:

WItam

Mam pytanie. Mamy numer 2017EU000065xx. Ds 260 wysłaliśmy w połowie lipca, nadal nie otrzymaliśmy zaproszenia do konsula.... czy mam sie denerwować? :D
Czy ktoś dostał juz zaproszenie wysyłając DS w lipcu? 

 

My wysłaliśmy DS 29 czerwca. Mamy również bardzo niski numer CN. Zaproszenie do ambasady dostaliśmy wczoraj.

Np. w poprzednim miesiącu zaproszenie dostały osoby z niskimi numerami CN, które wysłały swój DS do około 13 czerwca. Myślę, ze Twoje zaproszenie powinno przyjsc w kolejnym miesiącu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Friday, November 11, 2016 o 19:01, kozdii napisał:

Jeszcze nie, teraz czekamy na info w listopadzie, jeżeli wysyłałaś ds260 w maju to powinnaś dostać teraz e/mail z KCC i rozmowa w styczniu. Ja modyfikowałam wniosek i ten ostatni poszedl w sierpniu, tak więc licze sie z tym ze moge nie dostac rozmowy na styczeń... Jak będzie zobaczymy...

Daj znać jak dostaniesz, proszę :)

Kozdii wczoraj wieczorem dostaliśmy mail... rozmowa w ambasadzie  10 styczeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...