Skocz do zawartości

Wasze Kanały Youtube


NisseN

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem sobie tylko jeden filmik o autostradach. Zamiast powiedziec ze "dozwolony jest prawoskret na skrzyzowaniu z sygnalizacja swietlna przy czerwonym swietle" to gadasz i gadasz. ja wiem, taka to juz przypadlosc kobieca, musi uzyc tysiaca slow zamiast kilku tresciwych. :P

Poza tym, jesli robi sie "kariere" filmowa (ogolnoswiatowa) to warto pamietac ze nie mowi sie "wylanczam"... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem sobie tylko jeden filmik o autostradach. Zamiast powiedziec ze "dozwolony jest prawoskret na skrzyzowaniu z sygnalizacja swietlna przy czerwonym swietle" to gadasz i gadasz. ja wiem, taka to juz przypadlosc kobieca, musi uzyc tysiaca slow zamiast kilku tresciwych. :P

Poza tym, jesli robi sie "kariere" filmowa (ogolnoswiatowa) to warto pamietac ze nie mowi sie "wylanczam"... B)

No taka przypadlosckobieca, nie dodaje sobie wasow i brody inie udaje faceta, wiec jak ktos chce krotko, to pewnie jest jakis wybor :)

A co do jezyka to czasem jak gadam z glowy zapominaja mi sie poprawne formy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No taka przypadlosckobieca, nie dodaje sobie wasow i brody inie udaje faceta, wiec jak ktos chce krotko, to pewnie jest jakis wybor :)

A co do jezyka to czasem jak gadam z glowy zapominaja mi sie poprawne formy :)

A w miedzyczasie widze liczba subskrybentow skoczyla z 40 do 800+ :o w zasadzie z dnia na dzien. Czyzby wplyw goscinnej wizyty u atora? ;-) Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...