Jump to content

Odnowienie Prawa Jazdy


Recommended Posts

Pragnę podzielić się pewnym zdarzeniem i może tez ktoś będzie miał jakieś ds widzę ie.

Mam zielona na 2 lata, jestem w procesie odnowienia i podejrzewam ze to dlatego każą mi odnawiać orawko co 2 lata. Otrzymałam renewal notice I w liście jest napisane że jestem required to take.. uwaga.. driving test.

Jutro idę do dmv idbowic, zmienić nazwisko, move title..., wiec się okaze, ale czy ktoś się kiedykolwiek spotkał z takim czymś ze bezpodstawnie musi wykonać driving test przy renewal? Bie ma to dla mnie najmniejszego sensu. Pojadę tam osobiście I będą mnie testowac?

Będę wdzięczna za odpowiedzi bo szczerze bardzo się denerwuje :/ juz i tak dużo na głowie mam z imigracja i rozwodem i jeszcze to eh..

Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Tak, jest to dziwne. Mam nadzieje ze to zwykły blad. Do pracy musze wracać a nie jeździć w kolko po mieście :P jak będą chcieli mnie testowac może porozmawiać z supervisor chociaż jaki jest tego powód.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jestem po wizycie. Okazuje się ze musze robić driving test co dwa lata przy renewal. Jest to dlatego że nie spełniam wymagań dmv odnośnie moich oczu. Nie pomógł papierek od lekarza ze kondycja jest stabilna.

Moja wada to:

AMBLYOPIA (EYE CONDITION) left eye

HYPEROPIA, BOTH eyes

No i astygmatyzm tez na obu.

Zastanawiam się czy wymagania do oczu są takie same w każdym stanie. Musze na pewno się na ten temat fowirdziec. Bo jednak chodzenie do dmv co dwa lata dwa razy (bo nie da się w jeden dzień testu zrobić i iść do okien odnowić orawko) to jednak hassle...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

BMV powinno sie zajac zeby co dwa lata kazac starym ludziom robic driving test, bo wiekszosc nie potrafi juz prowadzic, a wraz siada za koltkiem.. Nic nie widza, jada 10 mil ponizej limitu, a ostatnio na stacji benzynowej taka stara baba wjechala na mnie bo cofala a nie widziala mojego duzego samochodu, ani nie slyszala jak beepczalam. A nie mowiac juz jak wjezdzaja na jednostronne ulice w zlym kierunku!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Starzy ludzie to rozumiem ale młodzik 21 lat to jednak przesada... stresuje sie, jesżyczę 2 tyg do egzaminu. Boje się ze jak nie zdam to zostane bez prawka i wtedy uziemienie.

Link to comment
Share on other sites

Guest alik

To juz jezdzisz co najmniej dwa lata? Powinienies zdac bez problemu, szczegolnie ze egzamin bedzie na Twoim saochodzie :) Jesli sie wciaz stresujesz polecam sprawdzic gdzie sa najblizsze place do cwiczen i przeczytaj jeszcze raz ta ksiazeczke gdzie wszystko omawaiaja. Na moim egzaminie bylam bardzo uwazna zeby zrobic jak chca i zdalam, choc instruktor zaznaczyl ze "left/right turn too slow" - bo zwolnilam na nich, specjalnie na egzamin zeby mi nie zarucili ze jezdze jak maniak ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...