Skocz do zawartości

Zielona Karta A Wiza Turystyczna Dla Członka Rodziny


Rekomendowane odpowiedzi


A sama nic nie zaproponowalas co powiedzieć.

Nie wiem skąd to oburzenie z Twojej strony ;). Dałam wskazówkę czego raczej nie mówić. A co mówić w takim razie? Prawdę. Jeśli ktoś jedzie odwiedzić rodzinę (córkę, wnuczkę, wnuka), to to należy mówić. Nie będę już powtarzał tego co napisali poprzednicy odnośnie opieki nad dziećmi i pracy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość alik

Nie wiem skąd to oburzenie z Twojej strony ;). Dałam wskazówkę czego raczej nie mówić. A co mówić w takim razie? Prawdę. Jeśli ktoś jedzie odwiedzić rodzinę (córkę, wnuczkę, wnuka), to to należy mówić. Nie będę już powtarzał tego co napisali poprzednicy odnośnie opieki nad dziećmi i pracy ;).

OP napisal "Z logicznego punktu widzenia jego rozumowanie będzie miało sens, że babcia poleci i będzie się opiekować wnuczkami," - czyli jak powie prawde (Twoja wskazowka) to bedzie to (jak inni powiedzieli) nielegalna czynnosc i wtedy nie wpuszcza jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alik, przeczytaj jeszcze raz post OP i mój i postaraj się je zrozumieć.

OP napisał wyraźnie, że chce, żeby babcia przylatywała ODWIEDZAĆ wnuczki, a ewentualną możliwość pozostania przez nią na stałe i opiekowania się wnukami on wyklucza.

Czy to jest trudne do zrozumienia, czy może odbierasz to co napisałam w niekorzystny sposób?

Ja nic nikomu nie narzucam, każdy robi (zrobi) jak uważa za stosowne, natomiast sugeruję, że użycie pewnych sformułowań, które mogą się konsulowi skojarzyć z pracą może skutkować brakiem zgody na wyjazd do rodziny. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...