Skocz do zawartości

Sporo Pytań,mało Jednoznacznych Odpowiedzi-Pomocy!


Felipe90

Rekomendowane odpowiedzi

Ten czas brat brata to kolo 13 lat

A Ciebie dolicz z 7-8 lat.

To jest na dzień dzisiejszy

Może tez Twój tata wystąpić o powrót rezydenta tylko musisz poczytać o tym dobrze w necie i nie tak jak teraz. Musisz się w to gryźć jesli naprawdę myślisz o USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ci sie wydaje kolorowe, ale to co innego mieszkac gdzies na stale, a przyjechac tylko na wakacje. Jak jestes dzieckiem, wszystko wydaje sie lepsze :)

Miałem przesiadkę w Amsterdamie i tam grzeczni panowie na bramce przy przejściu granicznym, nim wszedłem na pokład samolotu,zaczęli zadawać głupkowate pytania,jakbym co najmniej był na granicy USA. Przeprowadzali ze mną można powiedzieć,że ten cały "interview",gdzie nawet potrafili mi wtedy sprawddzić legitymację studencką(na szcześci miałem ją ze sobą...),czy wypytać u kogo i na jakiej ulicy bede mieszkał. Czy mieli oni do tego prawo?Pani, u której kupowałem bilety lotnicze(swoją drogą znajoma) powiedziała po moim powrocie,że nie mieli do tego prawa,a już na pewno nie mieli prawa mnie cofnąć do kraju...Czy to prawda?Bo mnie to strasznie zdziwiło,bo najpierw jeden mnie przesłuchiwał,później drugi(jakiś kierownik,czy coś),ludzie patrzyli na mnie,jak na wariata,a ja stałem pomiędzy dwoma....(tu wstawić odpowiednie słowo) i wypytywali mnie o wszystko, łącznie ze sprawdzeniem legitki studenckiej...Nawet później w US na granicy takiej przeprawy nie miałem,krótka 2 minutowa rozmowa z bardzo miłą Panią,swoją drogą znającą język polski :) i przeszedłem w spokoju. Ktoś się orientuje w tym temacie?

Moga wypytywac, jestes na rejone ich kraju i jest ich obowiazkiem zweryfikowac czy masz dokumenty i czy jestes na przyklad niebezpieczny zeby leciec samolotem. Jak ja lecialam z Amster do US to byly trzy oddzielne kontrole, z czego trzecia to byl taki sam krotki "interview" przy wlasnym sloliczku i standardowo "po co lecisz, gdzie sie zatrzymasz itd". Oni to czesto robia dla wlasnych obywateli, ktorzy nie maja wiz, tylko loguja sie wczesniej przez internet z zamiarem lotu, wiec chca sie upewnic ze ludzie nie beda leciec przez ocean po to tylko zeby byc zawroconym w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...