Skocz do zawartości

Przesiedziana Wiza Potrzebny Prawnik Do Waiver


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak odczekasz bana to masz duże szanse na odmowę. Sly ci dobrze tłumaczy, że nie masz podstaw do waivera.

skoro zakaz jest na 10 lat (mogę spokojnie odczekać) to oczekuję, że po 10 latach nie będę musiał starać się o waiver i nie będę musiał podawać żadnych podstaw, poza tymi do wizy turystycznej. racja? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zakaz jest na 10 lat (mogę spokojnie odczekać) to oczekuję, że po 10 latach nie będę musiał starać się o waiver i nie będę musiał podawać żadnych podstaw, poza tymi do wizy turystycznej. racja? :-)

Racja. Tyle ze szans na jej dostanie z historia przesiedzenia miec i tak nie bedziesz - albo beda one znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiedziałem wizę..

przed upływem 6 miesięcy zgłosiłem jej przedłużenie o kolejne 5 miesięcy, a odpwiedź dostałem po równych 6 miesiącach - negatywną i tam było wskazane 30 dni na opuszczenie kraju czego nie zrobiłem

jeśli dobrze pamiętam I-94 wysłałem razem z wnioskiem o przesłużenie wizy i go nie posiadam, nikt nie sprawdzał mi nawet paszportu przy wylocie i nie porównywał z żadnymi dany z komputera itp - po prostu

zastanawiam się czy w ogóle, a jeśli już to w jaki sposób mogą wiedzieć ile byłem naprawdę w usa...

na ile można kombinować? obejmuje mnie zakaz na 10 lat

minęło 5 lat i w sumie wybrałbym się tam na wakacje, ale nie mam wizy :-) nie chce mi się czekać kolejnych pięciu lat, więc chciałbym znaleźć rozwiązanie przy pomocy anulowania/zniesienia zakazu bez zatajania daty mojego powrotu i innych szczegółów lub iść w zaparte że wróciłem po otrzymaniu tego pisma odmawiającego przedłużenie

czy ja mogę wystąpić do urzędu usa o wydanie mi zaświadczenia w jakim okresie przebywałem na terenie usa?

szukam kontaktu na dobrego prawnika w polsce, aby omówić z nim moją sytuację

dzięki

Powiem tak:

Po jakiego ...............wrociles do kraju,jezeli zaplanowales zostac nielegalnie.

Tu teraz psychiatra jest potrzebny a nie prawnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Twoja znajomość prawa jest mala ;) I Ty chcesz starać się sam o zniesienie zakazu wjazdu

Przed 10 lat musisz mieć waiver po tym czasie idziesz po wizę bez tego, to raz ;)

Czy masz szansę a ktoś ma u Ciebie jak złamie zasady? To podobnie działa. Z tego co czytam to większość osób dostaje wizy może dlatego ze piszą i mówią prawdę ile byli

Masz mniejsze szanse na wizę jak zaczniesz ściemniać tyle napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Po jakiego ...............wrociles do kraju,jezeli zaplanowales zostac nielegalnie.

Tu teraz psychiatra jest potrzebny a nie prawnik :D

wróciłem, bo chciałem. teraz jak pojadę, to turystycznie.

psychiatra tutaj nie pomoże, bo decyzja o powrocie była jak najbardziej przemyślana i odpowiedzialna.

powrót do polskie nie jest przedmiotem mojego rozmyślania, a wyjazd turystycznie do usa :-)

zaczynamy zbaczać z tematu - dzięki za odpowiedzi

Jak widać Twoja znajomość prawa jest mala ;) I Ty chcesz starać się sam o zniesienie zakazu wjazdu

Przed 10 lat musisz mieć waiver po tym czasie idziesz po wizę bez tego, to raz ;)

nie pisałem, że znam się na prawie, ale że czytałem forum

sam nie mam zamiaru starać się o zniesienie zakazu, tylko przez prawnika i dlatego prosiłem o namiary na kogoś

co do waivera to również pisałem powyżej, że jest on potrzebny teraz, czyli przed upływem 10 lat, a nie po upływie kary/bana - logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...