Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna B1


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników forum.

Chciałbym ponownie ubiegać się o wize turystyczną ktora 2 lata temu została mi anulowana.(szczegóły anulowania wizy opisane są w innym moim poście).

W dokumentach anulowania wizy/dokumentach konsula zeznalem, że przebywalem u czlonka rodziny który przebywa w USA nielegalnie.

Teraz ubiegając się o wize mam pisać adres kolegi który ma obywatelstwo czy pisać ze jade do tej osoby która mimo wszsytko jest nielegalnie w stanach ? Obawiam się sytuacji że podczas rozmowy z konsulem kiedy wpisze osobe legalną zostane oskarzony że mam rodzine w USA i ze okłamałem ze nie jade do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci każe tak wpisać?

Kolejna sprawa to masz wpisać tez czy ktoś z rodziny jest na terenie USA.

I ten wpis o anulowaniu wizy pozostał i teraz możesz wpisać co chcesz a i tak wezmą pod uwagę to anulowanie wizy plus ze chcesz ominąć pominąć coś a jesli tak to możesz kłamać z pobytem

Naucz sie po tej anulacji ze teraz czym więcej jest ale tym gorzej

A starasz się o wizę b2. Ten symbol jest właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz ze jak wpisze dane osoby do której jadę - a przebywa ona nielegalnie to będzie problem ? czy lepiej wpisywać ze jadę do znajomego który ma obywatestwo ( tak czy owak z historii o anulacji wizy mozna wyczytać ze ostatni raz przebywalem u osoby która była nielegalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Teraz ubiegając się o wize mam pisać adres kolegi który ma obywatelstwo czy pisać ze jade do tej osoby która mimo wszsytko jest nielegalnie w stanach ? Obawiam się sytuacji że podczas rozmowy z konsulem kiedy wpisze osobe legalną zostane oskarzony że mam rodzine w USA i ze okłamałem ze nie jade do nich :)

A do kogo tak naprawde jedziesz? Czy jest to samo miasto w obu przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Przeczytalam ten inny post - a czy Twoj ojciec nie ma nic przeciwko ze Ty lecisz znowu do niego, i ze go moga deportowac jak juz wiedza ze jest nielegalnie?

Bo to mi sie zawsze wydaje podejrzane jak ktos dorosly jedzie na 3+ miesiace "turystycznie". Dorosli ludzie zapieprzaja do pracy codziennie i nie ma luksusu zeby osoba dorosla i zdolna do pracy siedziala na tylku tyle czasu. Bo takie paromiesieczne siedzenie brzmi na pewniaka ze sie ze ktos pracuje na czarno. Na pewno znajdzie sie pare wyjatkow. I dodac trzeba tez do tego, ze jak ktos wyjezdza z kraju na pare miesiecy, to co oni zrobia jak juz wroca - gdzie jest praca w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...