Skocz do zawartości

Kilka Pytan Odnośnie Ds160


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Dzień dobry,

jestem w trakcie wypełniania wniosku o wizę i mam problem z adresem pobytu w USA. Generalnie wraz z mężem chcielibyśmy w przyszłości zjechać całe stany, ale ponieważ nigdy tam jeszcze nie byliśmy, miejsce docelowe jest nam na ten moment obojętne. Polecimy tam, dokąd uda nam się znaleźć najkorzystniejsze cenowo bilety. Najbardziej marzy nam wynajęcie samochodu i po prostu zjechanie całego stanu. Tyle że najpierw chcielibyśmy mieć już wizy. Podobną podróż już kiedyś odbyliśmy do Azji (wyjazd na 2 miesiące i zarezerwowany nocleg tylko na pierwszą noc, tyle że wtedy korzystaliśmy z tamtejszej komunikacji). Czy naprawdę już teraz musimy się zdecydować na konkretny stan oraz konkretny hotel, aby móc wpisać jego adres? Dodam, że żadnej rodziny w USA nie mamy.

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę na granicy zmienić stan? Tak jak pisałam wybór stanu będzie uzależniony od cen biletów. Chcieliśmy na spokojnie przygotować się do wyjazdu, czyli najpierw dostać wizy, a dopiero potem zabierać się za organizowanie wyjazdu. Rozumiem, że takie postępowanie jest niezrozumiałe przez Amerykanów i z góry powinnam wiedzieć kiedy lecę, dokąd, gdzie się zatrzymam, a oni łaskawie pozwolą, abym wydawała swoje pieniądze w ich pięknym kraju, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zdaję sobie z tego sprawę. Dzięki za wszystkie wskazówki. Irytuje mnie po prostu cały ten temat. Nie dość, że wizy są drogie (brak zniżek dla dzieci), to na dodatek trzeba się ze wszystkiego wyspowiadać. Kuszą nas te Stany i bardzo chciałabym tam pojechać, ale jest jeszcze tyle super miejsc na świecie, że może poczekam na ich zniesienie ;) Po prostu boję się, że wydam masę kasy na wizy i samolot, a potem zawrócą mnie z całą rodziną z granicy, bo zadeklarowałam zwiedzanie wybrzeża wschodniego a wylądowałam na zachodnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...