Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Do Usa - Nietypowy Przyadek


rayan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z tym iż jestem tu nowy, proszę na początku o wyrozumiałość :-)

Jak zapewne większość forumowiczów tutaj, również i jak chciałem postarać się o wizę turystyczną do USA. Wszystko wydaje się być bardzo proste tylko że w USA przebywa mój rodzony brat, któremu 6 lat temu skończyła się "ważność" wizy, jednak został tam i do chwili obecnej mieszka i pracuje.

Na wstępie chciałbym zapytać szanownych forumowiczów czy jest jakiś cień szansy że otrzymam taką wizę, domyślam się że podanie w podaniu wizowym danych o bracie który nie ma uregulowanego statutu pobytu będzie strzałem w kolano. Z drugiej strony czy nie podanie takiej informacji: np mogę przecież nie wiedzieć co się z nim dzieje i gdzie pracuje, czy może już wrócił do Polski... będzie brane jako fałszywe poświadczenie ?

Czy miał już ktoś podobną sytuację, a może ktoś z forumowiczów będzie miał wiedzę na ten temat czy jest to do przejścia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wcale taka nietypowa sytuacja. Wiele osób nie otrzymało wizy turystycznej że względu na rodzinę siedząca na nielegalu. Dlaczego konsul ma wierzyć że nie zrobisz tego co twój brat? :P Ale kto wie. Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój brat wleciał w czasie kiedy systemy są bardziej szczelne i jeśli w Konsulacie wizę otrzymasz to pozostaje granica.

Jeśli chcesz mieć szansę na wizę po np odmowie to pisz i mów prawdę..

Mówisz ze nie wiesz co robi brat? Malo kto wierzy ze tak jest włączając osoby zagranicą co są.

Czym więcej ale tym gorzej chyba ze jesteś aktorem nie złym to wtedy Twój wybór co powiesz.

Poczytaj po forum jak bywalo i dokonaj wyboru odpowiedniego :) pamiętaj o przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...