Skocz do zawartości

Firma LLC w stanie Nevada a wiza pracownicza


LukasNevada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

Nazywam sie Łukasz mam 23 lata od dwóch miesięcy mam założona firmę w stanie Nevada mam numer EIN firmę pomogli mi założyć Amerykanie którzy sie tym zajmują.

Mam wykształcenie zawodowe, wysłałem zgłoszenie na loterie wizową ale nie wiem czy mam szanse nie mając rodziny oraz wyższego wykształcenia.

I tu mam do was pytanie czy istnieje jakaś możliwość by uzyskać wize pracownicza, jeśli w USA prowadzę własna firmę ?.Wiem ze jest takie coś jak wiza biznesowa ale nie posiadam kapitału 1 miliona dolarów.

Prosze o rady jak to można zrobić, chciałbym na stałe wyemigrować do USA.

 

Prosze o pomoc ;)

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci Amerykanie nie pomogą dalej?

czytałeś zasady loterii tam pisze o średnim wyksztalceniu lub doświadczenie zawodowe i masz takowe? Poczytaj dobrze o tym.

 

jak umiesz język bo wiele pisze na np stronach rządowych i innych czy i jakie masz szanse .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, powiedz, ze nie zarejestrowales swojej firmy w USA tylko po to, zeby dostac tam staly pobyt....

Poczytaj o wizie EB-5. Ja o niej wczesniej nie wiedzialam, 2 minuty google.

Nie jest to wiza pracownicza, tylko inwestorska. Dwie kompletnie rozne rzeczy. Wiza biznesowa to jeszcze cos innego.

Jesli nie masz 1 mil $ ani nie planujesz stworzyc 10 stanowisk pracy dla Amerykanow, to zapomnij. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety oni nie zajmują sie wizami a znaleść  pracodawcę sponsora to nie łatwa sprawa.Ale tak masz racje w zasadach loteri jest to napisane.Na stronach rządowych pisze bardzo podobnie jak na polskich. 

Moze Państwo znacie jakaś amerykańska firmę która zajmuje sie wizami ?polskich firm nie chce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roelka napisał:

Prosze, powiedz, ze nie zarejestrowales swojej firmy w USA tylko po to, zeby dostac tam staly pobyt....

Poczytaj o wizie EB-5. Ja o niej wczesniej nie wiedzialam, 2 minuty google.

Nie jest to wiza pracownicza, tylko inwestorska. Dwie kompletnie rozne rzeczy. Wiza biznesowa to jeszcze cos innego.

Jesli nie masz 1 mil $ ani nie planujesz stworzyc 10 stanowisk pracy dla Amerykanow, to zapomnij. :P

Nie nie przez to nie dałem sie nabrać polskich firma które pomagają założyć firmę w USA dzięki której zdobędziesz wize pracownicza.

Wlasnie pisałem o tej wizie tylko pomyliłem sie.

No właśnie miliona nie mam, niby można zmniejszyć ta kwotę ale nie znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...