Skocz do zawartości

klika pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam zamiar ubiegać sie o wize turystyczną do USA i mam kilka pytań.

 

1. We wniosku Ds-160 trzeba podać osobę do której się leci. Ja lecę w celach turystycznych i nikgo tam nie znam, rozumiem że mam podać adres hotelu w którym zatrzymam się na pierwszą noc, ale wcale nie jestem pewny czy na 100% zatrzymam się w tym hotelu. Podróż planuje na sierpień więc nie wiadomo czy będą tam miejsca. Nie będzie z tym problemu?

2. Pytanie podobne jak poprzednio. Trzeba podać osobę do kontaktu w stanach lub nazwę organizacji i jej telefon. Nikogo tam nie znam. Co mam podać. Nazwę tego hotelu i telefon do niego? 

3. Najpierw mam zapłacić za wizę czy najpierw wypełnić wniosek DS160? Jak najlepiej płacić mogę zwykłym przelewem z konta internetowego? Czytałem, że są z tym jakieś kłopoty i najlepiej w banku pocztowym robić przelew. Jakie macie z tym doświadczenia?

4. Nie jestem zbyt biegły w komputerach. Jak wgrać zdjęcie? Musze je zeskanować i obrobić do jpg i podanej rozdzielczości tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc koledzy. 

 

Przeczytałem temat Joanny i jest tam opisane jak wypełnić wniosek, ale nie ma nic i kolejności i zrobieniu przelewu. 

Czyli najpierw wypełniam wniosek, a później robię przelew? Możecie podrzucić jakiś link do strony gdzie jest napisane na jakie konto przelać te pieniądze i jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...