Skocz do zawartości

Pomoc - kilka pytań w sprawie USPS


kacpero

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, aktualnie oczekuje na dwie przesyłki zza oceanu, chciałbym się dowiedzieć pare rzeczy. Czy wszystko dobrze z moimi przesyłkami(co można tylko wywnioskować z rzutów ekranu ponieważ na trackingu poczty polskiej jest tylko ,ze wysłano) Trochę mnie to dziwi,że przesyłka została odebrana 22 grudnia z lotniska w warszaiwe ale co dalej? Rozumiem święta jednak na trakckingu usps nic się nie zmieniło(to samo na trackingu poczty) a na drugim zrzucie dziwi mnei to ,że przesyłka "wylatywała" z lotniska 3 krotnie i to o tej samej godzinie tylko w inne dni :D

sc.jpg

cs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacpero, jestem na 90% pewny, że miałem tak jak piszesz kiedy wysyłałem paczkę z USPS. Ostatni wpis to dotarcie do Polski, potem cisza w śledzeniu, a po kilku dniach paczka doszła do adresata. W trackingu bez zmian nawet po dotarciu paczki.

Przetłumaczyłem to sobie, że po przekazaniu Poczcie Polskiej albo nie wiedzą co się dalej dzieje z paczką, albo PP nieprawidłowo uzupełnia system śledzenia USPS. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczęście, poniewaz moje przesylki do Polski zawsze maja pęlna informacje co do trackingu( wysyłam +- raz w miesiącu). Choc ostatnio teściowa przesłała nam paczkę, odebraliśmy chyba z 3 tygodnie temu a w systemie nadal widnieje jako gotowa do odbioru ( paczka wewnątrz USA ). Ja chyba bym nie oczekiwała zbyt wiele od poczty, szczególnie w czasie świat. Cierpliwości, cierpliwości  i jeszcze raz cierpliwości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...