Jump to content

Esta dla dziecka


Recommended Posts

witam mam pytanie, moje dziecko posiada obywatelstwo(paszport) Irlandzkie oraz Polskie ja żoną mamy tylko polskie.Posiadamy z żoną wizy turystyczne czy nasze dziecko powinno mieć wizę turystyczna  czy może lecieć na Irlandzki paszport z ESTA?
 czy nie było by żadnych problemów? dodam ze dziecko ma 4 lata . czy wizę z programu ESTA otrzymuje sie z automatu czy jest tez przyznawana?

Link to comment
Share on other sites

możesz postarać się o wizę dla dziecka do polskiego paszportu lub też dziecko leci na paszporcie irlandzkim wtedy potrzebujesz ESTA i to nie jest wiza. Ta na granicy wstępują. I pamiętaj ze dziecko będzie mogło być 90 dni na terenie USA.

Link to comment
Share on other sites

Zapłać za Esta i leć z dzieckiem na irlandzkim paszporcie. Esta nie otrzymuje sie z automatu. Odpowiada sie na szereg pytań podczas wypełniania wniosku i po 72 godzinach ma sie odpowiedz czy esta jest zatwierdzona czy masz sie zgłosić do konsulatu. W drugim przypadku normalna procedura...

Aha, jak juz dostaniesz esta to pamiętaj zeby wydrukować sobie potwierdzenie. Pytają o to podczas check in. Jesli lecisz z Irlandii to USA to wogole masz łatwiej bo kontrole celna i paszportowa Amerykanie zrobią ci juz w Dublinie lub Shannon :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...