Skocz do zawartości

Esta dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie, moje dziecko posiada obywatelstwo(paszport) Irlandzkie oraz Polskie ja żoną mamy tylko polskie.Posiadamy z żoną wizy turystyczne czy nasze dziecko powinno mieć wizę turystyczna  czy może lecieć na Irlandzki paszport z ESTA?
 czy nie było by żadnych problemów? dodam ze dziecko ma 4 lata . czy wizę z programu ESTA otrzymuje sie z automatu czy jest tez przyznawana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłać za Esta i leć z dzieckiem na irlandzkim paszporcie. Esta nie otrzymuje sie z automatu. Odpowiada sie na szereg pytań podczas wypełniania wniosku i po 72 godzinach ma sie odpowiedz czy esta jest zatwierdzona czy masz sie zgłosić do konsulatu. W drugim przypadku normalna procedura...

Aha, jak juz dostaniesz esta to pamiętaj zeby wydrukować sobie potwierdzenie. Pytają o to podczas check in. Jesli lecisz z Irlandii to USA to wogole masz łatwiej bo kontrole celna i paszportowa Amerykanie zrobią ci juz w Dublinie lub Shannon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...