Skocz do zawartości

wiza turystyczna - kolejność


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, KaeR napisał:

No ale Ty nie jesteś standardowy przypadek. Dostales już odmowę.

Poza tym jednego dnia może być więcej odmow, jednego mniej. O jeden godzinie więcej o innej mniej.

no dostałem nie wiem czemu i do tej pory nie pojmę tego ale tak się niestety stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu to inaczej wyjaśnię. Zenek, język znasz słabo, konsul mógł uznać ze za słabo zeby samemu zwiedzac USA. Natomiast mógł uznać ze słaba znajomość jezyka nie przeszkadza w podjęciu pracy. Zadeklarowane miejsce pobytu mogło gra w tym utwierdzić. I dlatego wpadłeś w nawias: potencjalny nielegalny imigrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zenek77 napisał:

wykazałem nie było sie do czego przyczepić wspominałem juz że jest to loteria która zależy od humoru konsula nie chce mi sie wałkować tego samego tematu.... 

No to jak Ci sie nie chce, to przestan do niego wracac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lx13 napisał:

Ja mu to inaczej wyjaśnię. Zenek, język znasz słabo, konsul mógł uznać ze za słabo zeby samemu zwiedzac USA. Natomiast mógł uznać ze słaba znajomość jezyka nie przeszkadza w podjęciu pracy. Zadeklarowane miejsce pobytu mogło gra w tym utwierdzić. I dlatego wpadłeś w nawias: potencjalny nielegalny imigrant.

wiem ze mógł uznac tylko czemu daja wizy osobom które nie maja żadnych związków z Polska nie mają pracy, rodziny itd.... Nie zastanowiło Cię to że jest tu jakiś wałek... Nie rozumiem czemu aż tak bronicie konsula....? Bo konsul to bo konsul tamto.... Fakt jest taki że osoby mające zero związków z Polską dostają a czasami ci co mają 100% zwiazku z Polska nie dostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zenek77 napisał:

ale to Ty wracasz i komentujesz i za wszelką cene chcesz tu pokazać że konsul to anioł:P

Nie. Chce pokazac, ze twoje zale maja wartosc zerowa, bo z postow wynika, ze potrafisz wywrzec negatywne wrazenie. Ja ci wierze, ze jechales na wakacje i konsul ci moze wierzyl, ale moze wyszla ci sloma z butow i tyle. Na tym forum zes juz pokazal na co cie stac.

 

Za kazdym razem jak bedziesz uprawial alt-prawde to ci odpowiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KaeR napisał:

Nie. Chce pokazac, ze twoje zale maja wartosc zerowa, bo z postow wynika, ze potrafisz wywrzec negatywne wrazenie. Ja ci wierze, ze jechales na wakacje i konsul ci moze wierzyl, ale moze wyszla ci sloma z butow i tyle. Na tym forum zes juz pokazal na co cie stac.

 

Za kazdym razem jak bedziesz uprawial alt-prawde to ci odpowiem. :P

jak dla mnie to twoje posty maja wartośc zerowa piszac po raz kolejny o słomie z butów  ... Juz sam nie wiesz czego sie przyczepić i co pisać więc daj sobie spokój... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...