Skocz do zawartości

wiza turystyczna - kolejność


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, zenek77 napisał:

tak ludzie dostaja odmowy ale nie porownoj tego z wizami.

 

Dlaczego nie? 

Cytuj

Mam wrazenie ze jeszcze troche to pojedziesz na Piękną i bedziesz ich tam po stopach całował tak ich bronisz.

Nie bronie. Wisi mi to. Jak dla mnie moga wszystkim odmawiac wiz lub wszyskim dawac (chociaz wole, zebys tu nie przyjezdzal). 

 

11 minut temu, zenek77 napisał:

A loteria to nie teoria wymyślona przeze mnie lecz potwierdzony fakt, niestety nie do uwodnienia przeze mnie bo nie jestem konfidentem żeby sypać imionami i nazwiskami ale Ty dalej żyj w swojej bajce i świadomości że to więzi z Polską decydują o przyznaniu wizy, zdziwilbyś się jaka jest prawda !!

 
 

Jeszcze raz. Skoro masz takie znajomosci, to dlaczego odeslano cie z kwitkiem? Ja bym sie do tego faktu nie przyznawal, bo cie to stawia jeszcze w gorszym swietle. To jak pojsc na ustawiony egazmin na prawo jazdy i go oblac. Generalnie, pierdolicie hipolicie. Z kazdym postem jestes coraz mniej wiarygodny. Zaraz powiesz, ze samego Trumpa znasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, kzielu napisał:

Cos slaba ta loteria. Ja 4 razy z rzedu dostalem B1/B2 miedzy 2001 a 2007, zadnej odmowy... Widziales kiedys loterie gdzie pojedyncza osoba ma 100% wygranych ?

Widocznie nie miales zadnych chodow w ambasadzie. zenek mial i nie dostal. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NioseWamPicie napisał:

Czy byłeś świadkiem przy tej rozmowie czy po prostu oceniasz człowieka po okładce? U niego w domu też byłeś, że wiesz gdzie i w jakich warunkach mieszka? Nie chce generalizować, ale często bogaci biznesmeni mają podejście cwaniaczka, i kombinatora któremu się należy, a ten 'chłop ze wsi' osobiście mógł się zaprezentować dużo wiarygodniej.

Prawda jest taka, że to nie w USA interesie jest żebyś mógł tam sobie pojechać, tylko w interesie osoby która o wize aplikuje. Aplikujesz na ich zasadach - podporządkowujesz się i tyle.

Jeśli konsul ma złe przeczucie, to nie będzie ryzykować i odmawiając nie robi tego złośliwie, tylko wykonuje swoją pracę.

 

 

to sie zdecydujcie w koncu czy zwiazki z Polska sie licza czy wiarygodnosc prezentacji chlopa ze wsi. Nie chce mi sie juz pisac i tlumaczy dzieci w przedszkolu by zrozumialy,powodzenia niosewamzycie,swietna nazwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Zenku, moim zdaniem obecny system jest bardzo dobry. Lepiej stracić kilka stówek, niż kilka tysięcy plus stracony czas plus trochę stresu. Co druga osoba tu pisze że nie dostała, bo mało kto ze zwykłych ludzi po przyznaniu wizy/promesy udziela się na jakimkolwiek forum. NiosęWamPicie przepraszam Cię bardzo, kliknąłem nie to co chciałem, wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek mnie naprawdę bawi, ale nawet od śmiechu mozna sie zmęczyć. Niech sobie każdy wierzy w co chce. Jak zenek stwierdzi, ze chce isc po wizę po raz kolejny to niech sobie idzie, jego kasa. Jesli sie mu proces nie podoba, to moze lepiej aby nie szedł. Mi tez sie nie podoba, ze aby dostac polski paszport gdzie mieszkam, musze osobiście jechać/leciec do LA aby wskoczyć do konsulatu na 10 min. Ani mam blisko a wniosek darmowy nie jest. Mogłabym swoje żale wypłakiwać, ze kazdy obywatel powinien miec blisko, online lub darmowe, bo mi sie z jakiś nieznajomych względów należy, ale tego nie robię. Jako dorosły człowiek, podejmuje decyzje czy chce podejść do tego procesu czy nie, a na końcu godzę sie z jego warunkami. Jesli Zenek chce wierzyć, ze to loteria i ze co druga osoba nie dostaje to niech se wierzy. Nikt jego zdania nie zmieni. Tylko proszę Zenek nie pchaj swojej prawdy na inne osoby i przestań drążyć temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KaeR napisał:

Dlaczego nie? 

Nie bronie. Wisi mi to. Jak dla mnie moga wszystkim odmawiac wiz lub wszyskim dawac (chociaz wole, zebys tu nie przyjezdzal). 

 

Jeszcze raz. Skoro masz takie znajomosci, to dlaczego odeslano cie z kwitkiem? Ja bym sie do tego faktu nie przyznawal, bo cie to stawia jeszcze w gorszym swietle. To jak pojsc na ustawiony egazmin na prawo jazdy i go oblac. Generalnie, pierdolicie hipolicie. Z kazdym postem jestes coraz mniej wiarygodny. Zaraz powiesz, ze samego Trumpa znasz. 

wiesz co pisz sobie z kims innym nara. czytaj ze zrozumieniem ja nie pisalem o znajomosciach ze ja mam. zreszta nie wazne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zenek77 napisał:

no widzisz gratuluje moze masz dojscia bo ja niestety nie

Nie odpowiedziales na moje pytanie... Co to za loteria jest w takim razie ? Jak masz doktorat to pewnie czaisz podstawy prawdopodobienstwa.... Wiec jak z ta loteria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...