Skocz do zawartości

wiza turystyczna - kolejność


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zenek77 napisał:

jak dla mnie to twoje posty maja wartośc zerowa piszac po raz kolejny o słomie z butów  ... Juz sam nie wiesz czego sie przyczepić i co pisać więc daj sobie spokój... 

To moj pierwszy post odnosnie slomy. Jestem delikatny. W rzeczywistosci prawda jest jeszcze gorsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja nie rozumiem dlaczego ta dyskusja w ogole dalej sie ciagnie...

Zenek, dostales od nas mnostwo odpowiedzi i porad co do wizy (tak, dostales porady). Jak znowu pojdziesz po wize to moze dostaniesz a moze nie. Wylewanie gorzkich zali na forum od tygodni na pewno nie pomoze. Nie dostales wizy i tyle. Get over it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KaeR napisał:

To moj pierwszy post odnosnie slomy. Jestem delikatny. W rzeczywistosci prawda jest jeszcze gorsza. 

jak znajde to ci wyślę screena o słomie bo już nie raz używaleś takich tekstów do forumowiczów więc kultura pierwsza klasa, brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lx13 napisał:

Zenek, byc moze i nie mieli tych związków ale rokowali bardziej na powrót niz ty. Taki risk management.

no spoko co można rokować jak się nie ma pracy, żony, dzieci prócz budy na wsi i kilku kur i gęsi , chyba sam nie wierzysz w to co piszesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zenek77 napisał:

jak znajde to ci wyślę screena o słomie bo już nie raz używaleś takich tekstów do forumowiczów więc kultura pierwsza klasa, brawo

Do ciebie. Tekst o slomie używałem. Nie ja jedyny. Zaoszczedzilem ci czas na szukanie, żebyś mogł się do pracy przyłożyć czy nauki, żebyś szansę na wizę miał wieksza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roelka napisał:

Ja nie rozumiem dlaczego ta dyskusja w ogole dalej sie ciagnie...

Zenek, dostales od nas mnostwo odpowiedzi i porad co do wizy (tak, dostales porady). Jak znowu pojdziesz po wize to moze dostaniesz a moze nie. Wylewanie gorzkich zali na forum od tygodni na pewno nie pomoze. Nie dostales wizy i tyle. Get over it.

a czy ja zaczynam tą pustą nic nie wnoszącą gadkę ? ja nie wylewam żali po prostu smiac mi się chce jak ktoś pisze takie bzdury na temat wiz bo żadna to porada....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaeR napisał:

Do ciebie. Tekst o slomie używałem. Nie ja jedyny. Zaoszczedzilem ci czas na szukanie, żebyś mogł się do pracy przyłożyć czy nauki, żebyś szansę na wizę miał wieksza. 

mniejsza o to teksty o slomie swiadczą o kulturze a co do nauki to wyedukowałem się już na maxa ale jak widać wize można dostać nawet po zawodówce jak pan konsul będzie mial humor:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zenek77 napisał:

mniejsza o to teksty o slomie swiadczą o kulturze a co do nauki to wyedukowałem się już na maxa ale jak widać wize można dostać nawet po zawodówce jak pan konsul będzie mial humor:P

Tak z ciekawości, skoro na maksa to z czego masz doktorat? 

A jaki jest problem z zawodowka? To do USA tylko magister może wyjechać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaeR napisał:

Tak z ciekawości, skoro na maksa to z czego masz doktorat? 

A jaki jest problem z zawodowka? To do USA tylko magister może wyjechać? 

według twoich teorii spiskowych zeby dostac wize trzeba miec związki z Polską więc jaki związek z Polską ma chłop ze wsi po zawodówce nie mający kasy, pracy ?  A co do doktoratu to i tak nie będziesz miał zielonego pojęcia więc pomińmy to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...