Skocz do zawartości

Fotograf. Czy ciezko znalesc prace w tym kierunku.


Patryk Skrzypczyk

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Patryk Skrzypczyk napisał:

Takie luźne pytanie. Zacząłem kurs fotograficzny i graficzny w korzystaniu photoshopa i pewnien pan który prowadzi te kursy mówił że pracował w USA i podobno są bardzo dobre zarobki. Jest ktoś kto pracuje w tej branży ? Pozdrawiam :D

Cos mu sie strasznie pomylilo. Teraz kazdy jest fotografem, miliony ludzi prowadzi biznes fotografii slubnej czy fotografuje dzieci a w swiecie gdzie kazdy robi zdjecia i wrzuca na facebooka wartosc sensownych zdjec regularnie spada. Poza tym jezeli zaczales kurs to do sensownych zdjec masz baaaardzo dluga droge - czesto jest tak ze zeby robic zdjecia wyrozniajace sie, trzeba miec element kreatywnosci ktorego wielu ludzi nie ma (ja np. nigdy nie mialem - mimo ze niejednokrotnie moje zdjecia publikowano) a tego nie da Ci zaden kurs fotografii czy PSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas osoba od fotografii/grafiki zostala jako pierwsza zwolniona, kiedy trzeba bylo ciac koszty. Zaraz potem zatrudnilismy osobe, ktora oprocz PS zna Mudboxa, Unity, Maya, 3d max itp. Sama fotografia i PS ciezko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...