Jump to content

Skrócenie okresu czasu bez interview przy odnawianiu wizy


Recommended Posts

Obecna administracja USA zaostrzyła procedury wizowe dla Chin i Polski:

" The US has shortened the expiration period of the old visa from within 48 months to within 12 months for Chinese and Polish citizens to apply for a new visa without interview, which experts said might be linked to Trump's determination to restrain illegal immigration.

A highlighted note published on the website of the US embassy in China shows that if Chinese citizens previously received a US visa that expired within the last 12 months and they are returning to the country for the same purpose of travel, they may be able to obtain a visa without coming to the consulate for an interview.

Previously, the required expiration period was within 48 months. "

 

I faktycznie, na stronie Ambasady USA w RP (http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visarenew.asp ) zostało wytłuszczone, że nie mają obowiązku stawiania się na interview, osoby, które  " Ubiegają się o nową wizę w ciągu 12 miesięcy od czasu wygaśnięcia poprzedniej wizy. "

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co na to polonia ktora uwierzyla ze zniesie wizy.... Buahahahaha :) Chcialbym zobaczyc ich miny :)

A swoja droga to teraz zarty sie skonczyly - ICE wyslal do domu sporo ludzi. Ciekawe kiedy pierwszego polaka odesla...

(akurat to jedyna akcja ktora ma jakikolwiek sens - moim zdaniem)

Link to comment
Share on other sites

temat już był dyskutowany, szczerze ja w ogóle nie wiedziałem że jest taka możliwość. Chętnie dowiedziałbym się co o takim kroku zadecydowało, czy próba jakiegoś ujednolicenia czy coś innego bo postawienie nas na jednej szali z Chinami, biorąc pod uwagę nastawienie Trumpa do Chin, nic dobrego dla nas nie wróży :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...