Jump to content

oss

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

oss last won the day on March 11 2018

oss had the most liked content!

Community Reputation

22

About oss

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Recent Profile Visitors

1,351 profile views
 1. OP ma rodziców w stanach na GC, legalnie i nie może do nich pojechać? Ciekawe...
 2. Proszę Cie nie kompromituj się już i najpierw przeczytaj to co komentujesz. „Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. Z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.”
 3. A czy Ty możesz podać jakieś wiarygodnie źródło że nie był to promil? Jak na razie to słychać tylko "Polacy mordowali Żydów". Więc to co polska strona robi to żądanie dowodów. Proszę podać, kto, kiedy i kogo, bo rzucać oskarżeniami z dupy jest zawsze łatwo.
 4. Nikt w tej ustawie nic nie napisał że Polacy nie mordowali. Fałszować historię próbują Żydzi, obarczając cały naród polski odpowiedzialnością za wymordowanie Żydów polskich. Oczekują że wszyscy Polacy zaczną bić się w pierś i przepraszać za szmalcowników i kreatury które wydawały Żydów Niemcom (promil społeczeństwa). Nie przyjmują też do wiadomości że my również byliśmy ofiarami i z premedytacją próbują zrobić z nas, Polaków, oprawców. Poczytajcie sobie proszę ostatnie wypowiedzi polityków Izraelskich w tej kwestii. Jakoś nie słyszałem żeby Żydzi przepraszali nas za zbrodnie Żydów bolszewików bo idąc ich tokiem rozumowania, działania Żydów, którzy denuncjowali, wysyłali w bydlęcych wagonach, więzili w obozach śmierci zwanych gułagami i mordujący Polaków na kresach powinno się rozciągnąć na całą nację żydowską.
 5. Nie rozumiałem dopóki mi nie wyjaśniłeś. Serio. Dzięki. Przed Twoim głębokim wywodem nie czaiłem co to jest temporary ani dlaczego te kraje są na liście. Tutaj w cebulandii sama ksenofobia i zaścianek a bity to na bębnach morsem przesyłamy...
 6. za https://www.uscis.gov Countries Currently Designated for TPS: El Salvador, Haiti, Honduras, Nepal, Nicaragua, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Yemen.
 7. Z drugiej strony czy postulat przyjmowania tylko czarnych nie jest czasami rasistowski?
 8. Chyba dawno nie byłaś w pl... takiej wizyty to się nie przegapia, następny termin może być za 5 lat
 9. hmm, wydaje mi się że do prowadzenia biznesu w US to jest inna wiza.
×
×
 • Create New...