Skocz do zawartości

oss

Użytkownik
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21

O oss

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik

Ostatnie wizyty

1077 wyświetleń profilu
 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  Proszę Cie nie kompromituj się już i najpierw przeczytaj to co komentujesz. „Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. Z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.”
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  A czy Ty możesz podać jakieś wiarygodnie źródło że nie był to promil? Jak na razie to słychać tylko "Polacy mordowali Żydów". Więc to co polska strona robi to żądanie dowodów. Proszę podać, kto, kiedy i kogo, bo rzucać oskarżeniami z dupy jest zawsze łatwo.
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Nikt w tej ustawie nic nie napisał że Polacy nie mordowali. Fałszować historię próbują Żydzi, obarczając cały naród polski odpowiedzialnością za wymordowanie Żydów polskich. Oczekują że wszyscy Polacy zaczną bić się w pierś i przepraszać za szmalcowników i kreatury które wydawały Żydów Niemcom (promil społeczeństwa). Nie przyjmują też do wiadomości że my również byliśmy ofiarami i z premedytacją próbują zrobić z nas, Polaków, oprawców. Poczytajcie sobie proszę ostatnie wypowiedzi polityków Izraelskich w tej kwestii. Jakoś nie słyszałem żeby Żydzi przepraszali nas za zbrodnie Żydów bolszewików bo idąc ich tokiem rozumowania, działania Żydów, którzy denuncjowali, wysyłali w bydlęcych wagonach, więzili w obozach śmierci zwanych gułagami i mordujący Polaków na kresach powinno się rozciągnąć na całą nację żydowską.
 4. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Nie rozumiałem dopóki mi nie wyjaśniłeś. Serio. Dzięki. Przed Twoim głębokim wywodem nie czaiłem co to jest temporary ani dlaczego te kraje są na liście. Tutaj w cebulandii sama ksenofobia i zaścianek a bity to na bębnach morsem przesyłamy...
 5. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  za https://www.uscis.gov Countries Currently Designated for TPS: El Salvador, Haiti, Honduras, Nepal, Nicaragua, Somalia, Sudan, South Sudan, Syria, Yemen.
 6. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Z drugiej strony czy postulat przyjmowania tylko czarnych nie jest czasami rasistowski?
 7. Chciałem Powiedzieć Że...

  A co się stało w Atlancie?
 8. Chyba dawno nie byłaś w pl... takiej wizyty to się nie przegapia, następny termin może być za 5 lat
 9. To faktycznie dramat, nie dość ze drogo to chusteczkowo...
 10. Chciałem Powiedzieć Że...

  hmm, wydaje mi się że do prowadzenia biznesu w US to jest inna wiza.
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  No to skrót programu: Akcja ma miejsce gdzieś na Florydzie, w Seattle i mieście Erie w Pennsylwanii. Na Florydzie latynoska z 3 dzieci pracująca na 2 etatach za 9$/h i mieszkająca w tanich motelach bo nie stać jej na wynajęcie mieszkania. W Seattle był budowlaniec który przyjechał z rodziną w poszukiwaniu pracy. Niestety pomimo boomu budowlanego nie znajduje pracy i mieszka z rodziną pod namiotem na jakimś koczowisku gdzie żyją inni bezrobotni. Na końcu pracownik GE z miasta Erie, gdzie pada ofiarą zbiorowych zwolnień ponieważ miejsca pracy są transferowane do TX (brak związków zawodowych i mniejsze koszty), pomimo tego że firma jest w dobrej kondycji finansowej(wypowiedź przedstawiciela związków). Wszyscy wcześniej należeli do klasy średniej która się kurczy a pomimo odtrąbionego sukcesu w walce z recesja. W USA powstało 9mln miejsc pracy w usługach ale gros z nich jest za minimalna krajową nie pozwalający normalnie przeżyć miesiąca i utrzymać rodziny. (czyli witamy w PL gdzie 3/4 kraju zapitala za minimalną krajową na umowach "śmieciowych", tak jak pisałem to tak jakby zrobili reportaż ze Skarżyska Kamiennej).
 12. Chciałem Powiedzieć Że...

  Obejrzałem sobie ten materiał. Taki jakiś depresyjny. Ale to tak jakby pojechali z kamerą w Świętokrzyskie albo na głęboką ścianę wschodnią. Tam też ludzie bez roboty i perspektyw.
×