Skocz do zawartości

Wynajęcie kampera w USA


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, macios6 napisał:

A jak jest z kaucją? Jak np  klepnę poprzez booking blokują mi jakąś kwotę "kaucji" na karcie kredytowej i po opuszczeniu hotelu zwracają?

Ja przez booking nigdy nie miałam żadnej kaucji blokowanej. Płaciłam całkowitą kwotę na miejscu, przy zameldowaniu i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joanna30 napisał:

Ja przez booking nigdy nie miałam żadnej kaucji blokowanej. Płaciłam całkowitą kwotę na miejscu, przy zameldowaniu i to wszystko.

Tam jest wybór że przy odbiorze klucza można płacić gotówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będą robić problemów, jeśli będziesz chciał zapłacić gotówką, zamiast kartą.

My czasem płaciłyśmy gotówką, czasem kartami. Nie sądzę, żeby gdziekolwiek była tylko 100% gotówka, bo każda płaciła za siebie, więc różnie to bywało, ale nie wydaje mi się, żebyś miał z tym problem. Zawsze możesz napisać do hotelu i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, macios6 napisał:

A jak jest z kaucją? Jak np  klepnę poprzez booking blokują mi jakąś kwotę "kaucji" na karcie kredytowej i po opuszczeniu hotelu zwracają?

Tak jak nizej - zalezy od hotelu. Tam gdzie pracowalam nie pobieralismy typowej kaucji, ale karte zawsze musielismy miec zapisana w razie zniszczen, tak jak Agata napisala. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...