Skocz do zawartości

Jak z biletem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Juz dzis wtorek a mi sie nic nie chce robic z tym biletem, patzrylam na stronce Lotu z ciekawosci to ponad 2600 na 1 pazdziernika bilet, to chyba nie jest taniej:/

Ano jest i to nie od dziś. :czarodziej:

Ale leniuch z ciebie , nie chce ci sie poszukać biletów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dzis wtorek a mi sie nic nie chce robic z tym biletem, patzrylam na stronce Lotu z ciekawosci to ponad 2600 na 1 pazdziernika bilet, to chyba nie jest taniej:/

a masz ponizej 24-26 lat?? jesli tak, to wejdz na http://samoloty.onet.pl i zaznacz ze mlodziez, a nie dorosly - wtedy poszuka taryf mlodziezowych - sa tansze. za tan sam bilet na ten sam lot LOTu ktory masz za 2600, zaplacisz w mlodziezowej taryfie pewnie z 2200-2400....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam 22,5 wiec chyba sie lapie:)ale ajkso nie lapie na tym onecie, tam jakos dziwnie jest, ale kupie we wrzesniu sobied, bo musze obronic sie we wrzesniu najpierw a u mnie skomplikowana sprawa:((

ale pamietaj zeby zawsze wspomniec o wieku - ze chcesz bilet mlodziezowy.

najlepiej po prostu nie szukaj w necie, tylko sobie idz do jakiejs fajnej agencji i niech tam Ci poszukaja - skoro nie lubisz neta za bardzo ;-) tak bedzie chyba najwygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie nie jest taniej jak ktos ci w stanach kupi bilet i przesle do polski?? i nie jest tez wtedy mniejszy problem z dostepnoscia biletow??

nie. czasem moze byc taniej, ale nie zawsze

zreszta w usa nie moga uzyskac niektorych (niskich) taryf, ktore sa publikowane na europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...