Skocz do zawartości

Jak z biletem?


Rekomendowane odpowiedzi

nie , no oczywiscie, ja nie jestem w Twojej skorze, obawiam sie jednak, ze wrzesien nie ma tu nic do rzeczy, bo ludzie lataja i tak, a ze wlasnie interesowalem sie biletem do Nowego Jorku, wiem, ze wrzesien jest juz prawie caly oblozony, udalo mi sie dopiero na 3 pazdziernika, tak samo ceny - o wrzesniowych nawet nie chce mi sie myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6, zgadza sie, zalezalo mi na Wroclawiu, byc moze stad mniejszy margines luzu,

melasia, zawsze jest jednak tak, ze mozna dostac dobry bilet za niezla cene nawet na krotko przed wylotem, czasem ludzie rezygnuja w ostatniej chwili albo odpuszczaja rezerwacje i zostaja pojedyncze okazyjne miejsca, ale oczywiscie w przypadku wyprawy przez Atlantyk nie ma co nastawiac sie na bilet na ostatnia chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6, zgadza sie, zalezalo mi na Wroclawiu, byc moze stad mniejszy margines luzu,

melasia, zawsze jest jednak tak, ze mozna dostac dobry bilet za niezla cene nawet na krotko przed wylotem, czasem ludzie rezygnuja w ostatniej chwili albo odpuszczaja rezerwacje i zostaja pojedyncze okazyjne miejsca, ale oczywiscie w przypadku wyprawy przez Atlantyk nie ma co nastawiac sie na bilet na ostatnia chwile

na to bym nie liczyl. te pojedyncze miejsca tuz przed lotem wcale nie sa takie tanie. - one sa sprzedawane z reguly w najwyzszych klasach rezerwacyjnych (nie mylic z klasami przelotu). zeby dostac cos za dobra cene, to musialaby naprawde spora grupa ludzi zrezygnowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które linie są najtańsze ?? można stworzyć taki ranking ??

czy jak tanie to znaczy że loty w wyznaczonym terminie sie nie odbędą ??

czy lot z przesiadkami jest tańszy od bezprzesiadkowego ??

kiedy najcześciej ogłaszają promocje na bilety , tzn na ile przed ??

pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...