Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 minut temu, Rafcio28 napisał:

Dv 2016 EU27011 max Dv 2017 EU28500 max twoje wyliczenia to pisanie palcem po wodzie w maju bedzie ostatni visa biuletyn dla europy max25tys i na tym sie skonczy.

Afryka ma juz teraz 24k a zielonych kart jest tylko 50 tys

Rafcio nie patrz na 2016 i 17 bo to były lata z niedoborem. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś 28500 bo ostatni cn był z przedziału 30-31k. Chyba że patrzysz tylko na widoczny w maju cutoff i nie wiesz co to jest current w następnych miesiącach. Jeżeli chodzi o moje obliczenia to nazywaj sobie jak chcesz. Pewne na 100% nie są, ale daleko mi do pisania palcem po wodzie. Przy gęstości cn 80% wartość względna odpowiedzi (wysłany ds260) wynosiła ok 55%. To dawało ok 1600 spraw do spotkania w konsulacie. Przy obecnej gęstości w jaką wchodzimy wartość względną odpowiedzi szacuję na 65-70% co daje już tylko 1200 spraw. Rozłóż to sobie w pliku excel i zobacz co Ci wyjdzie. Jeżeli się nie zgadzasz to ok, każdy ma swoje zdanie. Jeżeli już zarzucasz pisanie palcem po wodzie to przynajmniej nie odnoś się do całkiem innych lat rządzących się innymi warunkami. Mam tylko nadzieję, że walnąłem się znacznie in minus.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobertEL napisał:

maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, czy ten ostatni już się nie liczy? ja też się zaczynam martwić o mój 24xxx

to co sie dzieje to jaki najstraszniejszy koszmar... wyglada na to ze bedzie to Sierpień. O ile nie skończą się wizy..

 

mam dość podobny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janusz666 napisał:

to co sie dzieje to jaki najstraszniejszy koszmar... wyglada na to ze bedzie to Sierpień. O ile nie skończą się wizy..

 

mam dość podobny numer.

Janusz, gorszy koszmar jest jak masz np. dziecko chore i nic nie możesz z tym zrobić. Jest cała masa koszmarów znacznie gorszych niż progres VB. Przestańcie marudzić z Waszymi 24,25 i 26 - dojdzie. Co ja mam mówić z 33? Jeszcze pół roku temu patrząc na stare VB 2015 i 14 byłem przekonany o czerwcu, teraz widzę, że szans praktycznie nie ma żadnych. Myślę, że będzie blisk tego co podałem - czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Carlos78 napisał:

Janusz, gorszy koszmar jest jak masz np. dziecko chore i nic nie możesz z tym zrobić. Jest cała masa koszmarów znacznie gorszych niż progres VB. Przestańcie marudzić z Waszymi 24,25 i 26 - dojdzie. Co ja mam mówić z 33? Jeszcze pół roku temu patrząc na stare VB 2015 i 14 byłem przekonany o czerwcu, teraz widzę, że szans praktycznie nie ma żadnych. Myślę, że będzie blisk tego co podałem - czas pokaże.

zgadzam się... ale właśnie dla mnie i nie tylko dla mnie ta loteria to być albo nie być. Dlatego tak emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ma rację - polejcie. Być albo nie być zależne od loterii to trochę słabo. Gorzej jak szukanie dawcy nerki. Albo Janusz dramatyzujesz albo pojechałeś bardzo ostro. Np będąc dyrektorem w firmie właśnie zwolniłeś się uderzając w twarz prezesa, po czym zaciągnąłeś kredyt w providencie za który kupiłeś Maserati, które rozbiłeś o przystanek PKS zahaczając przy okazji o Passata tdi somsiada. Wtedy rozumiem - rzeczywiście jesteś w czarnej d... zwłaszcza z tym passatem. Nie ma innej drogi jak ucieczka za wodę. Będzie dobrze, ale nie rób tak więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobertEL napisał:

ciekawe jak brat Simon skomentuje to, co się dzieje.

Myślę że nie prędko. Ten VB to jak otwarcie puszki Pandory. Już jest cała masa zalewających pytaniami. Nie dadzą nawet chłopu czasu na odpowiedź. Kilka dni temu dzieląc się z nim swoimi liczbami zapytałem, czy jest gotowy na Sajgon, jaki rozpęta się przy okazji tego biuletynu. Mam nadzieję, że wytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...