Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

A czy czepiają się takich szczegółów, jak informacja na samym końcu wniosku o tym kto wypełniał wniosek? Bo u jednego dziecka napisałem,  że ja jako rodzic a w drugim jakoś przeoczyłem i poszło z automatu,  że osobiście wypełniony (syn ma 7 lat, więc tak nie bardzo osobiście wypełnił)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Najwazniejsze w tym momencie jest to zeby DS-260 oddawal stan faktyczny Waszej edukacji. W szczegolnosci dla osoby wylosowanej. Niemniej jednak, odpowiadajac na Twoje pytanie: nie, nie zmieni. Poza tym nawet gdyby mieli to robic od nowa, to i tak zdaza dla Twojego numeru.

 

Hej, myślisz że to duży problem jeśli nie wpisało się liceum ale wpisało studia wyższe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Janusz666 said:

Hej, myślisz że to duży problem jeśli nie wpisało się liceum ale wpisało studia wyższe ?

Nie jestem w stanie ocenic "wielkosci" problemu... W regulaminie DV jest zapis "musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej)". Czy ukonczenie studiow implikuje wyksztalcenie srednie, wedlug mnie: tak, wedlug urzednika, ktory bedzie wydawal Ci wize: nie wiem. Sugestie, ktore widzialem na innych forach jasno mowia zeby wymieniac wszystko od liceum wzwyz, bez wzgledu na to czy ma sie 3 doktoraty albo profesure belwederska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś na badaniu i szczepieniu u dr Nastałka w Krakowie, wszystko poszło bardzo miło i sprawnie :) Na ospę nie musieliśmy się szczepić (przeszliśmy ją wcześniej). Koszty od osoby w Krakowie to: 

- 287zł za rentgen klatki oraz badania krwi i moczu

- 300zł wizyta u doktora

- 156zł szczepienia

W odróżnieniu od Warszawy całość zajmuje dwa dni - najpierw rentgen i pobranie krwi oraz moczu, a następnie wizyta u doktora i szczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarab napisał:

Byliśmy dziś na badaniu i szczepieniu u dr Nastałka w Krakowie, wszystko poszło bardzo miło i sprawnie :) Na ospę nie musieliśmy się szczepić (przeszliśmy ją wcześniej). Koszty od osoby w Krakowie to: 

- 287zł za rentgen klatki oraz badania krwi i moczu

- 300zł wizyta u doktora

- 156zł szczepienia

W odróżnieniu od Warszawy całość zajmuje dwa dni - najpierw rentgen i pobranie krwi oraz moczu, a następnie wizyta u doktora i szczepienia.

Na co Was zaszczepiono? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, scarab napisał:

Byliśmy dziś na badaniu i szczepieniu u dr Nastałka w Krakowie, wszystko poszło bardzo miło i sprawnie :) Na ospę nie musieliśmy się szczepić (przeszliśmy ją wcześniej). Koszty od osoby w Krakowie to: 

- 287zł za rentgen klatki oraz badania krwi i moczu

- 300zł wizyta u doktora

- 156zł szczepienia

W odróżnieniu od Warszawy całość zajmuje dwa dni - najpierw rentgen i pobranie krwi oraz moczu, a następnie wizyta u doktora i szczepienia.

Te wartości rozumiem są od osoby?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...