Skocz do zawartości

prosze o pomoc


nemo1

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

szukalem na forum odpowiedzi na pytanie ktore mam ale nie moglem sie dogrzebac a czas mnie nagali a mianowicie:

ojciec(jest obywatelem usa) zlozyl podanie o wize dla mnie jakies 6 lat temu teraz (mam 28 lat kawaler)juz mam wyznaczona rozmowe z konsulem w tygodniu dokumenty skompletowane jestem na stronie ambasady w dziale "Other Family Member Visas" z rodzajem wizy F1 w zwiazku z tym mam pytanie co oznacza F1 oraz czego mam sie spodziewac po rozmowie w ambasadzie?? jakie oni pytania zadaja i czy jest duze prawdopodobienstwo ze dostane odmowe???

dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moze byc ta wiza skoro ojciec skladal mi papiery o zielona karte wiec to nie moze byc studencka wiza w kazdym razie dzieki za dobre checi a jesli ktos by mogl mi jeszcze odpisac na pytania ktore zadalem w dwoch pierwszych wypowiedziach bylbymn naprawde wdzieczny bo wieczorem wyjezdzam do w-wy i dlatego tak zalezy mi na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta wiza to torszke chyba zle zrozumialem wszedlem wlasnie na strone ambasady w "Other Family Member Visas" to F1 to jest "case type" wiec jeszcze raz prosze dobrzy uzytkownicy tego forum odpowiedzcie na moje pytania bo kilka godzin mi zostalo do wyjazdu do w-wy a jestem caly w nerwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o:

"Family First Preference: osoby niezamezne / niezonate w kazdym wieku, ktorych przynajmniej jedno z rodzicow jest obywatelem USA (przyklad: masz 31 lat, jestes panna, twoja mama wlasnie otrzymala obywatelstwo :arrow: twoja petycja kwalifikuje sie do grupy Family First Preference)"

(źródło: http://www.prawoimigracyjneusa.com/zielonakarta.htm )

Na Twoje pytania o rozmowe nie umiem odpowiedziec, osoba, ktora wiedziala wszystko na temat emigracji/imigracji (i nie tylko) juz tu postow nie umieszcza. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...