Skocz do zawartości

Nocleg w Los Angeles


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Potrzebuje porady :)Wybieramy sie za miesiac do LA  i mam problem z wyborem noclegu. Czytam rozne fora , przegladam booking i mam coraz wiekszy chaos w glowie. Miasto jest ogromne ... ale do rzeczy . W LA chcemy spedzic 3 dni . W planie mamy jakieś studio filmowe , obserwatorium Griffith, Disneyland plus ogólnie obejrzenie miasta/ plażowanie .  Myśle o noclegu w Hollywood . No i co wy na to ? Ładnie ? Warto ? A jeśli nocleg prz plazy Santa Monica to jak wyglada dojazd do obserwatorium ? Będziemy mieć samochód . Czy czeka nas to słynne stanie w kilkukilometrowych korkach ? Jak wyglada parkowanie w różnych dzielnicach ? Łatwo można coś znaleźć ?  

Z góry dziękuje za każda poradę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zatrzymala sie gdzies blisko Disneylandu na jedna noc... odbebnic Disneyland i potem zatrzymac na pare nocy w Santa Monica. (Albo na odwrot, oczywiscie.) Z Santa Monica dojezdzac do Universal Studios, Griffith Observatory, Venice Beach itp. Sam Hollywood nie jest ciekawym miejscem. Tak, trzeba sie przygotowac na korki i starannie planowac dojazdy zeby je troche uniknac. GPS wam pomoze, Wujek Google tez :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Dobry pomysł z noclegiem koło Disneylandu. Jak patrzę na odległości to chyba właśnie tak zrobimy. A dzielnica Burbank? Wtedy bliżej do obserwatorium i studia filmowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bylam na 4 dni w LA to mialam wynajete miejsce w San Pedro i bylo bardzo fajnie. W spokojnej okolicy, bez problemu z parkingiem, sklepy w poblizu. Do wszystkich miejsc i tak czy siak musielismy dojezdzac, wiec jakos bardzo nie przeszkadzalo nam zostanie w San Pedro. Wczesniej tez rozwazalam Hollywood, ale w koncu cieszylam sie, ze jednak nie zabookowalam nic tam. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Burbank ja pracuje a mieszkam niedaleko, masz tu klika hoteli i jest bardzo bezpiecznie, Hollywood zalezy gdzie ale ogolnie to syf. Zwiedz sobie San Diego jest b. ladne, ogolnie jedyneczka i po drodze Malibu i inne dziury ladne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...