Skocz do zawartości

Dodatkowe opłaty po zakupie biletu


axie92

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz kupowałam samodzielnie bilet więc nie mam pojęcia, jak to wygląda. 

Kupiłam bilet przez Kilroy do LA. Zapłaciłam i od razu dostałam bilety. Wczoraj z ciekawości weszłam sobie na stronę United Airlines, żeby zerknąć na rezerwację. Okazuje się, że tam cena za nasz bilety jesy 2x większa! Czy to możliwe, żebyśmy musieli na lotnisku dopłacać drugie tyle? Przeszukalam Internet i nie znalazłam żadnej informacji o podobnych sytuacjach. Ale teraz się stresuje, bo nie mamu uwzglednionego e budżecie takiego wydatku..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, axie92 napisał:

Pierwszy raz kupowałam samodzielnie bilet więc nie mam pojęcia, jak to wygląda. 

Kupiłam bilet przez Kilroy do LA. Zapłaciłam i od razu dostałam bilety. Wczoraj z ciekawości weszłam sobie na stronę United Airlines, żeby zerknąć na rezerwację. Okazuje się, że tam cena za nasz bilety jesy 2x większa! Czy to możliwe, żebyśmy musieli na lotnisku dopłacać drugie tyle? Przeszukalam Internet i nie znalazłam żadnej informacji o podobnych sytuacjach. Ale teraz się stresuje, bo nie mamu uwzglednionego e budżecie takiego wydatku..

 

Raczej niemożliwe, przynajmniej ja o czymś takim nie słyszałam. Często pośrednicy mają pulę zniżkowych - promocyjnych biletów i u nich jest taniej niż u samego przewoźnika. Jeżeli się denerwujesz to skontaktuj się bezpośrednio z przewoźnikiem dla własnego spokoju ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, axie92 napisał:

(...) Wczoraj z ciekawości weszłam sobie na stronę United Airlines, żeby zerknąć na rezerwację. Okazuje się, że tam cena za nasz bilety jesy 2x większa! Czy to możliwe, żebyśmy musieli na lotnisku dopłacać drugie tyle? (...)

 

Nie, to niemozliwe. 

Ceny biletow lotniczych zmieniaja sie czesto w czasie rzeczywistym, nie mowiac juz o dniach czy tygodniach, a system na podstawie ktorego sa okreslane ceny jest jednym z najbardziej skomplikowanych na swiecie.

Dla przykladu czesto widze ceny na te same loty sprzedawane przez Air France i KLM, które znaczaco roznia sie cena na stronach obu przewoznikow. A przeciez to ta sama firma! To jest normalna praktyka w sojuszach lotniczych, codeshare, itp. I dlatego wlasnie  uzywamy wyszukiwarek.

Zatem relax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rzecze1 napisał:

Nie, to niemozliwe. 

Ceny biletow lotniczych zmieniaja sie czesto w czasie rzeczywistym, nie mowiac juz o dniach czy tygodniach, a system na podstawie ktorego sa okreslane ceny jest jednym z najbardziej skomplikowanych na swiecie.

Dla przykladu czesto widze ceny na te same loty sprzedawane przez Air France i KLM, które znaczaco roznia sie cena na stronach obu przewoznikow. A przeciez to ta sama firma! To jest normalna praktyka w sojuszach lotniczych, codeshare, itp. I dlatego wlasnie  uzywamy wyszukiwarek.

Zatem relax :)

 

 

Dziękuję, bo się zestresowałam mocno, kiedy zobaczyłam pod naszą rezerwacją cenę z kosmosu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...