Skocz do zawartości

Wiza turystyczna -wiza studencka oczekiwanie na zielona kartę


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, kzielu napisał:

Okolo 2 lat i _musisz_ utrzymac status. Jezeli zapiszesz sie do szkoly i nie bedziesz chodzic to go nie utrzymasz.

Ok . Dziękuje :) a właśnie mam pytanie , jak to jest bo sprawa nasza zielonych karta już poszła do urzędu imigracyjnego , jeśli byśmy teraz zmienili mieszkanie . To czy by nie było problemu poprostu z przekierowaniem sprawy na nowy adres ? Czy muszę do nich jakieś pismo napisać w związku z nowym adresem ? Czy wystarczy na poczcie zrobić tak zwane przekierowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kasiakb napisał:

Ok . Dziękuje :) a właśnie mam pytanie , jak to jest bo sprawa nasza zielonych karta już poszła do urzędu imigracyjnego , jeśli byśmy teraz zmienili mieszkanie . To czy by nie było problemu poprostu z przekierowaniem sprawy na nowy adres ? Czy muszę do nich jakieś pismo napisać w związku z nowym adresem ? Czy wystarczy na poczcie zrobić tak zwane przekierowanie ? 

wiem że chcesz dostać odpowiedź lecz mamy okres wakacyjny i możesz czekać parę dni na odpowiedź. I proszę nie pisz podobnych postów w różnych tematach.

poczta ok a co z urzędem imigracyjnym? Masz na forum to opisane gdzie wyslac formularz pocztą lub przez stronę www..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kasiakb napisał:

Ok . Dziękuje :) a właśnie mam pytanie , jak to jest bo sprawa nasza zielonych karta już poszła do urzędu imigracyjnego , jeśli byśmy teraz zmienili mieszkanie . To czy by nie było problemu poprostu z przekierowaniem sprawy na nowy adres ? Czy muszę do nich jakieś pismo napisać w związku z nowym adresem ? Czy wystarczy na poczcie zrobić tak zwane przekierowanie ? 

Przekierowanie na poczcie nie wystarczy - bo niektore pisma z USCIS nie sa forwardowane. Trzeba zmienic adres w USCIC. AR-11 (o ile dobrze pamietam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...