Skocz do zawartości

czekam juz 2 tydzień


Rekomendowane odpowiedzi

mojego ojca rodzice mieli papiery po pradziadku(ojciec babci)-ojca mama

tak mojego ojca rodzenstwo tam siedzi i mają obywatelstwa lecz ojciec przed 21 rokiem wziol ślub i jakos tak to bylo ze nie mogl miec tych papierow.byl raz po wize dostał na rok ale nigdy nie pojechał. pisze ze sprawa w roku prosze czekac lecz jeśli chce na moje życzenie paszport wysla bez wizy ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najpierw twoj ojciec musialby dostac zielona karte a potem obywatelstwo.

Jesli dziadkowie zyja i sa obywatelami, to moga sponsorowac swojego syna na zielona karte.

Po przeprowadzce twojego ojca do USA, ojciec moze sponsorowac ciebie. Ale tutaj zalezy ile masz lat i czy jestes w zwiazku malzenskim.  Tutaj jest kilka kategorii sponsorowania.

 

Generalnie jest to kilka lat oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co mogą pytać - o wiarygodność oczywiście. Czy faktycznie taka osoba jest zatrudniona, na jakim stanowisku, ile lat, jaką ma umowę i ile zarabia. Jeśli telefon rozchodzi się z rozmową w konsulacie - zaczyna się kopanie szczegółów, a to zawsze zabiera czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

CK

  •  
U.S. Department of State
NONIMMIGRANT VISA APPLICATION
Issued
   
 
Your visa is in final processing. If you have not received it in more than 10 working days, please see the webpage for contact information of the embassy or consulate where you submitted your application. 
For more information
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...