Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

Grape daj znać jak twoje NOA1 w końcu przyjdzie. :) ja się teraz stresuje bo nie mogę sprawdzić statusu sprawy, ciągle wyskakuje mi że "case numer not found". A dobrze wpisuje. Czyli paranoja imigracyjna powraca. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/4/2017 at 1:43 AM, Roelka said:

Grape daj znać jak twoje NOA1 w końcu przyjdzie. :) ja się teraz stresuje bo nie mogę sprawdzić statusu sprawy, ciągle wyskakuje mi że "case numer not found". A dobrze wpisuje. Czyli paranoja imigracyjna powraca. :P

przez prawie rok moja "case number not found" w systemie. za miesiac bede wysylac aplikacje na obywatelstwo..

dokument ma dwa rozne case #s, sprawdz ten drugi.

u mnie bylo napisane, ze otrzymalam dokumenty co dalej robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BBerry napisał:

u mnie bylo napisane, ze otrzymalam dokumenty co dalej robic.

Nie chce Cię straszyć ale u mojej kuzynki też tak było i okazało się że poczta przesyłkę zagubiła (płaci się tyle pieniędzy więc jakby nie mogli wysyłać z koniecznością podpisu...) 

Oczywiście nikt nie wziął za to odpowiedzialności więc biedna musiała przechodzić przez cały proces jeszcze raz ( wszystkie opłaty plus okres oczekiwania) - zresztą dalej czeka.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, agatenka said:

Nie chce Cię straszyć ale u mojej kuzynki też tak było i okazało się że poczta przesyłkę zagubiła (płaci się tyle pieniędzy więc jakby nie mogli wysyłać z koniecznością podpisu...) 

Oczywiście nikt nie wziął za to odpowiedzialności więc biedna musiała przechodzić przez cały proces jeszcze raz ( wszystkie opłaty plus okres oczekiwania) - zresztą dalej czeka.... 

Ja wyslalam dokumenty listem z potwierdzeniem dostarczenia do odbiorcy :) Wszystkie te swistki trzymam w jednym foderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/4/2017 o 00:43, Roelka napisał:

Grape daj znać jak twoje NOA1 w końcu przyjdzie. :) ja się teraz stresuje bo nie mogę sprawdzić statusu sprawy, ciągle wyskakuje mi że "case numer not found". A dobrze wpisuje. Czyli paranoja imigracyjna powraca. :P

NOA1 przyszlo dwa dni temu! Uff... Status sprawy bedziesz mogla sprawdzic jak dostaniesz Biometrics letter, w nim bedzie nowy Case Number. Ten z NOA1 jest bezuzyteczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sprawdzilam z nudow, wciaz jest to samo co bylo od prawie roku, jak widac ponizej kopiuje:

" CASE RECEIVED

On Sept, 2016, we received your Form CRI-89, Petition to Remove Conditions of Permanent Resident Status Received, Receipt Number Wxxxxx, and sent you the receipt notice that describes how we will process your case. Please follow the instructions in the notice. If you do not receive your receipt notice by Oct, 2016, please call Customer Service at 1-800-375-5283. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BBerry napisał:

Ja wyslalam dokumenty listem z potwierdzeniem dostarczenia do odbiorcy :) Wszystkie te swistki trzymam w jednym foderze.

Ale to nie chodzi o to jak ty wysłałaś tylko jak oni wysyłają w drugą stronę. Po przewertowaniu całego internetu szukając pocieszenia niestety widać że karty giną częściej niż powinny. 

Edytowane przez agatenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...