Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

W temacie terminu RoC...tak jak pisalam wyzej,pakiet wyslalam rok temu,wczoraj dostalam list z USCIS z informacja,ze >USCIS approved you request <.W ciagu 60 dni otrzymam Green Card poczta.

Powiem szczerze,ze jestem bardzo zaskoczona in plus,myslalam,ze nie wyrobia sie przez te 18 miesiecy,na ktore dostalam przedluzenie i bylam pewna,ze dostane zaproszenie na interview, poniewaz sprawa nie byla standardowa.

Tak wiec w chwili obecnej RoC 1 rok,rozpatrywane w Nebraska Service Center.

:D

  • Like 1
  • Dziękuję! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy ktos sie orientuje ile sie aktualnie czeka na list z przedluzeniem? 

Mam tez pytanie odnosnie wniosku. Tam musze zaznaczyc ze joint petition I mam rozumiec ze meza tez beda wolac na odciski? Bo ja tak z tego zrozumiałam skoro on tam tez podpisuje na koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, ilon said:

A nie dawali jakis czas temu przedluzenia od razu na 18 miesiecy?

Chyba 18 ale mnie bardziej interere ile od wysłania pakietu bede czekać, covid i te sprawy, okienko mi sie otworzyło w tym tyg i sie zastanawiam czy do wygaśnięcia obecnej GC sie wyrobią w sytuacji jakbym np znalazła prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patipitts said:

Czy ktos sie orientuje ile sie aktualnie czeka na list z przedluzeniem? 

Mam tez pytanie odnosnie wniosku. Tam musze zaznaczyc ze joint petition I mam rozumiec ze meza tez beda wolac na odciski? Bo ja tak z tego zrozumiałam skoro on tam tez podpisuje na koncu.

Nie, meza obywatela nie beda wolac na odciski.

Mysle, ze na list z przedluzeniem poczekasz max do miesiaca czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, meza obywatela nie beda wolac na odciski.
Mysle, ze na list z przedluzeniem poczekasz max do miesiaca czasu.

O, dzieki za info. Tak sie wlasnie skonfundowaam wczoraj wypelniajac ta petycje ale moze zmeczenie po prostu i cos zle zrozumialam. Super ze te przedluzenie tak szybko przysylaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Patipitts said:

Czy ktos sie orientuje ile sie aktualnie czeka na list z przedluzeniem? 

Mam tez pytanie odnosnie wniosku. Tam musze zaznaczyc ze joint petition I mam rozumiec ze meza tez beda wolac na odciski? Bo ja tak z tego zrozumiałam skoro on tam tez podpisuje na koncu.

Ja czekałam nieco ponad miesiąc. Wyrobili się w ostatnim momencie, tuż przed tym jak podpisywałam umowę o nową pracę, więc było trochę stresu. Ale ja też czekałam z wysłaniem wniosku trochę, nie zrobiłam tego od razu jak otworzyło mi się 90 dniowe okienko, więc na pewno jak wyślesz petycje teraz, to przełożenie otrzymasz na czas.

Co do odcisków, teraz najczęściej biorą te odciski sprzed 2 lat bo covid, ale co najlepsze, nie oddają już opłaty za nowe odciski, przepada ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałam nieco ponad miesiąc. Wyrobili się w ostatnim momencie, tuż przed tym jak podpisywałam umowę o nową pracę, więc było trochę stresu. Ale ja też czekałam z wysłaniem wniosku trochę, nie zrobiłam tego od razu jak otworzyło mi się 90 dniowe okienko, więc na pewno jak wyślesz petycje teraz, to przełożenie otrzymasz na czas.
Co do odcisków, teraz najczęściej biorą te odciski sprzed 2 lat bo covid, ale co najlepsze, nie oddają już opłaty za nowe odciski, przepada

O dobrze wiedziec! Ale cwaniaki!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...