Skocz do zawartości

Kto czeka na 10-cio letnia zielona karte? Forma I-751 (removing conditions on GC)


Rekomendowane odpowiedzi

On 10/13/2020 at 8:41 PM, margherita_s said:

Ja czekałam nieco ponad miesiąc. Wyrobili się w ostatnim momencie, tuż przed tym jak podpisywałam umowę o nową pracę, więc było trochę stresu. Ale ja też czekałam z wysłaniem wniosku trochę, nie zrobiłam tego od razu jak otworzyło mi się 90 dniowe okienko, więc na pewno jak wyślesz petycje teraz, to przełożenie otrzymasz na czas.

Co do odcisków, teraz najczęściej biorą te odciski sprzed 2 lat bo covid, ale co najlepsze, nie oddają już opłaty za nowe odciski, przepada ☹️

Nie wiem skad to info, ja normalnie mialam pobierane odciski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, (Patipitts, Margherita_s, ZuzaCH...)

Widzę, że wniosek RoC macie na świeżo za sobą, a ja właśnie pod koniec listopada będę wysyłać. Niby wszystko wiem, ale wolę się upewnić: pkt. children

Tu wpisuje się tylko własne dzieci (tylko dzieci aplikującego)?

Pytam bo mąż ma 3 bachory z pierwszego małżeństwa. Ich się nie deklaruje, prawda?

Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wczoraj dostalam list przedluzajacy o 18mcy, sprawa trafila do Teksasu ;) czyli czekalam ok 3 tyg, nie tak dlugo. Teraz wkladam list do szuflady i zapominam o sprawie az do nastepnego listu ;) w 18mcy moze sie wyrobia. Po cichu licze ze odpuszcza nam tym razem interview bo nasza sprawa jest raczej malo skomplikowana ;) powodzenia wszystkim czekajacym!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
On 1/21/2021 at 11:40 PM, everden said:

Najnowszy update - teraz na liścik czeka się 2 miesiące (więc komu się zbliża 90-dniowy termin, niech składa od razu!). 

Ja trafiłam do Missouri - ktoś zna ten oddział? Ślimaki, mędy czy ujdzie?

 

Nawet nie wiedzialam, ze taki oddzial istnieje :P Anyways, dawaj znac na biezaco jak idzie! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...