Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie,przejrzałem sporo tematów i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie,dlatego postanowiłem napisać swój.W przeciągu 2 lat mam zamiar wyjechać do USA do pracy.Interesują mnie moje szanse na wize która otworzy mi droge do mojego celu.Za 2 lata będę już miał 21 lat,matura zdana,bardzo dobry angielski,studia narazie się wstrzymuję (chciałbym zacząć w USA) niekarany.Nie mam tam żadnej rodziny,a wiem że to często ułatwia sprawę.Wychodzę z założenia,że prace udałoby mi się ''ogarnąć'' juz wcześniej (Mam znajomych w USA).Jak wyglądają moje szanse ? Czy moge realnie myśleć o moich planach na przyszłość ? Nie mówie że chciałbym tam zostać na zawsze,ale tego nie wykluczam.

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Słońce przygrzało i kolejny dziś marzyciel.

Zadaj sobie nieco trudu, wejdź na stronę Ambasady USA w Polsce a jeśli polski język Cie brzydzi to samo znajdziesz na stronie ichniej ambasady w Londynie. To najbardziej wiarygodne i miarodajne bo rządowe, oficjalne informacje. Poczytaj a potem ewentualnie dopytać tutaj o praktyczne doświadczenia tych, którzy temat przerabiali na własnej skorze.

Link to comment
Share on other sites

Bez wyzszego wyksztalcenia + doswiadczenia w zawodzie masz malenkie szanse na wize pracownicza.

Studia w USA - According to the College Board, the average cost of tuition and fees for the 2016–2017 school year was $33,480 at private colleges, $9,650 for state residents at public colleges, and $24,930 for out-of-state residents attending public universities. Jak masz kase to fajnie, mozesz starac sie o wize studencka?

A tak poza tym to jedyna szanse jest loteria wizowa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...