Skocz do zawartości

Detroit - co warto zobaczyc ?


cyp3k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

 w przyszlym tygodniu wyjezdzam na dwutygodniowe szkolenie do USA. Zakwaterowany bede w Warren natomiast samo szkolenie odbywac sie bedzie w Roseville - oba miasteczka leza w niewielkiej odleglosci od Detroit.

Z uwagi na to ze mam 2 wolne weekendy chcialbym zwiedzic troche Detroit oraz jego okolice. Na jego temat przeczytalem juz sporo, natomiast wiekszosc informacji pochodzi z okresu kiedy miasto oglosilo upadlosc i bankructwo. Od tego czasu sporo sie moglo zmienic (oby na lepsze), stad moje pytanie, czy warto zapuszczac sie tam w pojedynke ? Do dyspozycji bede mial samochod osobowy co powinno nieco zwiekszyc swobode podrozowania oraz tzw bezpieczenstwo bierne ;-)

 

Oprocz tego ze zwiazany jestem bardzo mocno z przemyslem motoryzacyjnym i automatyzacja przemyslu, prowadze swoj kanal na YouTube i mysle ze moglaby to byc dodatkowa atrakcja dla moich widzow zeby pokazac im cos ciekawego, moze z innej perspektywy... ? 

 

Z gory dziekuje za Wasze podpowiedzi i sugestie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mieszkam w Polsce i nie ogladam polskiej tv. Ale postaram sie cos znalezc w internecie i odwiedzic to miejsce. :-)

Mysle ze moze byc to nie lada gratka dla fanow tego programu. Dzieki ! :-)

 

Czy sa jeszcze inne miejsca procz 8mej mili i downtown warte odwiedzenia w Detroit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...