Skocz do zawartości

Naturalizacja czas oczekiwania


BBerry

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia gdzie wysylasz dokumenty - ma znaczenie pod ktory office podlegasz, bo interview masz w lokalnym urzedzie imigracyjnym. 

Czeka sie roznie - od 3 miesiecy do nawet roku czasu. 

18 wrzesnia miala przysiege w Chicago kobieta, ktora wyslala dokumenty w drugim tyg kwietnia 2017. Ale znam tez inna, ktora czeka od wrzesnia 2016 roku i ...czeka... 

Znam ludzi z NJ, ktorzy  wyslali dokumenty w listopadzie 2016 i jeszcze nie mieli interview. 

Z VT chlopak wyslal dokumenty w styczniu 2017, certyfikat mial w sierpniu 2017. 

Tez wez pod uwage, ze np. w NJ masz przysiege w tym samym dniu w ktorym masz interview (w 90%) - w innych urzedach przysiega jest w innym terminie. 

Zalezy jakie maja kolejki w lokalnych urzedach plus teraz AOS przy EB wymaga interview wiec wszystko sie wydluzy.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skladalam w maju 2016 roku w CT, przysiega w maju 2017 w PA, Philadelphia. Calosc trwala tak dlugo, bo w miedzyczasie, zmienialam dwukrotnie stan zamieszkania, i dokumenty krazyly. Koniec koncow zlozylam inquiry co sie dzieje ze sprawa i momentalnie sobie o mnie przypomnieli. W Philadephi nie ma przysiegi tego samego dnia co interview. Ja czekalam na swoja 1 tydzien. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...