Skocz do zawartości
domins

Odnowienie wizy B1/B2, bez wizyty w konsulacie

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich.

Moja wiza B1/B2 straciła ważność w połowie lutego ubiegłego roku. Zgodnie z tym co wyczytałem (http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visarenew.asp) mam 12 miesięcy na jej odnowienie, czyli pozostało mi półtora miesiąca. Pierwsze pytanie, czy jest to wystarczająca ilość czasu by przejść całą procedurę ?

W roku 2014 uzyskałem na potrzeby mojej pracy wizę tranzytową C1/D. W związku z tym założyłem nowy profil na stronie na której umawia się wizyty, oraz wypełniłem nowy wniosek DS 160. Czy muszę założyć nowy profil oraz czy muszę wypełnić nowy wniosek DS 160 ? Czy mogę skorzystać z tego samego profilu i z numeru starego wniosku DS 160 którego użyłem do uzyskania wizy C1/D ?

Mam nadzieję że wyraziłem się jasno i z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wniosek DS został użyty raz i nie można go użyć ponownie. Pewnie nawet już go nie ma na serwerach ;) Co do profilu, to możesz spróbować użyć tego samego. Teoretycznie powinno się udać. A półtora miesiąca wystarczy, żeby to wszystko ogarnąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy wniosek jest jednorazowy, jeśli można to tak nazwać. Konta założonego do umówienia spotkania możesz użyć tego samego jak najbardziej. Nawet jeśli zapomniałeś hasła, to jest bardzo łatwy sposób jego przypomnienia. Musisz tylko pamiętać email i hasło do niego, na który właśnie konto założyłeś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×