Skocz do zawartości

Odnowienie wizy B1/B2, bez wizyty w konsulacie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Moja wiza B1/B2 straciła ważność w połowie lutego ubiegłego roku. Zgodnie z tym co wyczytałem (http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visarenew.asp) mam 12 miesięcy na jej odnowienie, czyli pozostało mi półtora miesiąca. Pierwsze pytanie, czy jest to wystarczająca ilość czasu by przejść całą procedurę ?

W roku 2014 uzyskałem na potrzeby mojej pracy wizę tranzytową C1/D. W związku z tym założyłem nowy profil na stronie na której umawia się wizyty, oraz wypełniłem nowy wniosek DS 160. Czy muszę założyć nowy profil oraz czy muszę wypełnić nowy wniosek DS 160 ? Czy mogę skorzystać z tego samego profilu i z numeru starego wniosku DS 160 którego użyłem do uzyskania wizy C1/D ?

Mam nadzieję że wyraziłem się jasno i z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wniosek jest jednorazowy, jeśli można to tak nazwać. Konta założonego do umówienia spotkania możesz użyć tego samego jak najbardziej. Nawet jeśli zapomniałeś hasła, to jest bardzo łatwy sposób jego przypomnienia. Musisz tylko pamiętać email i hasło do niego, na który właśnie konto założyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...