Skocz do zawartości

Interview na GC po przyjeździe na K1


Asiula1982

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Beata1501 napisał:

Ja swój akt urodzenia też sama przetłumaczyłam, bez szukania tłumacza bądź innej osoby i nie było problemu. Pod tłumaczeniem dodałam odpowiednie oświadczenie - zgodnie z radą w tym wątku: 

 

OSWIADCZENIE POD TLUMACZENIEM

I, (imie i nazwisko), do hereby certify that the above is true and exact translation of the whole original document in the Polish language, as it was presented to me. I am familiar with both Polish and English languages and have made this translation to the best of my knowledge, ability and belief.

Imie i nazwisko

 ja wlasnie zasugerowałam się tym  wpisem. Może co urzędnik to inne podejście. Dziwne , ze wcześniej przyznali mi combo card bez wcześniejszego RFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 minutes ago, Beata1501 said:

Ja swój akt urodzenia też sama przetłumaczyłam, bez szukania tłumacza bądź innej osoby i nie było problemu.

Jestes jednym, wcale nie tak rzadkim i odosobnionym, przypadkiem kiedy IO to zignorowal i machnal reka. Jak sie dobrze poszuka na roznych forach ludzie pisza ze im tez przeszlo. Jak sie poszuka troszke bardziej, to mozna znalezc mniej wiecej tyle samo przypadkow ktore skonczyly sie RFE. Jezeli OP ma zylke hazardzisty to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Patipitts said:

A to nie jets tak ze po K1 oddaje sie badania w kopercie na lotnisku i od tego momentu sa ważne rok? 

Dobre pytanie. Zrozumialem, jak widac blednie, ze formularz byl dolaczony do AOS. Jezeli odbylo sie tak jak pisze @Patipitts to oczywiscie liczy sie rok od oddania ich na lotnisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Xarthisius napisał:

Dobre pytanie. Zrozumialem, jak widac blednie, ze formularz byl dolaczony do AOS. Jezeli odbylo sie tak jak pisze @Patipitts to oczywiscie liczy sie rok od oddania ich na lotnisku

Do wniosku dołączyłam kartę szczepień , która otrzymałam dodatkowo w Polsce. Przepraszam za nieprecyzyjne sformułowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Update:

We wtorek miałam moje interview, które odbyło się w prawie bezstresowej atmosferze ( mnie zawsze takie procedury denerwują). Nie poproszono mnie ani o powtórne badania lekarskie ani o zrobienie dodatkowego testu na rzezaczkę. Poproszono mnie jedynie o przedstawienie certified translation. Po 10 min od opuszczenia biura dostałam informacje, ze status mojej sprawy zmienił się na „new card is being produced”. Dziękuje wszystkim za wcześniejsze porady. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Patipitts napisał:

Gratki :) moze i mnie nie bedą prosić :P w co watpię bo zawsze mam pecha do takich spraw... badania robiłam z końcem maja 2017 (POE 26 czerwca) a wysłałam AOS w lutym. Wiec Interview pewnie pod koniec roku jakos.

Dziękuje :) ja badania robiłam we wrześniu 2016 przed zmiana przepisów ( wiec trochę się stresowałam, ze każą mi powtórzyć badania lekarskie), w lutym 2017 przyleciałam do USA a aplikacje wysłaliśmy w maju 2017. Tutaj w Virginii standardowo czeka się 8-9 miesięcy na interview. Mam nadzieje, ze mieszkasz w bardziej przyjaznym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...