Skocz do zawartości

wiza do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć jak zabrac sie o wystapienie wizy turystycznej do USA ? gdzie mieści sie amasada ?Mieszkam na stałe w Holandii...czytalam gdzies wczesniej ,że tam rozmawia sie tylko w J.angielskim a czy moze ktoś wie, czy moge mieć tam tlumacza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedzilam minute w google i znalazlam wszystkie info na stronie ambasady.

  - If the applicant does not speak English or Dutch he/she can bring an interpreter although we prefer this person not to be a direct family member and he/she should bring identification

Masz tam caly proces aplikacji. Koszt to 160$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mieliśmy jeszcze przypadku rozmowy w ambasadzie/konsulacie w Holandii.

Co do rozmowy, to na pewno jest opcja rozmowy po angielsku i pewnie możliwość po holendersku, podobnie jak w Polsce po polsku. Nie sądzę, żeby mieli na miejscu tłumacza na polski, jeśli o polski język Ci chodziło. Zresztą rozmowa nie jest jakoś wybitnie skomplikowana. Podobne pytania zadają w ambasadzie, jak potem na lotnisku, a tam już raczej tylko po angielsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Roelka napisał:

Jak 15 Euro to problem to jak zaplacisz za rozmowe o wize?

Nie napisałam ze 15 e to jest problem, bo nie mam pieniedzy...Lecz problem, bo jeszcze nie mam zrobionej karty kredytowej a to jest roznica :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedz :) i dziękuję za wyszukana wiadomość ..nie znam angielskiego (stad problem) a Holendrzy nie mają tego problemu ,poniewaz nie potrzebuja takich informacji .Ich nie dotyczy temat wizy !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Walentyna Tamer napisał:

Nie napisałam ze 15 e to jest problem, bo nie mam pieniedzy...Lecz problem, bo jeszcze nie mam zrobionej karty kredytowej a to jest roznica :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedz :) i dziękuję za wyszukana wiadomość ..nie znam angielskiego (stad problem) a Holendrzy nie mają tego problemu ,poniewaz nie potrzebuja takich informacji .Ich nie dotyczy temat wizy !!

 

Holendrów to nie dotyczy bo oni w większości dobrze mówią bo angielsku. Mają ten język w szkole i co niepojęte uczą się go i o zgrozo po skończeniu szkoły potrafią w nim rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Walentyna Tamer napisał:

Nie napisałam ze 15 e to jest problem, bo nie mam pieniedzy...Lecz problem, bo jeszcze nie mam zrobionej karty kredytowej a to jest roznica :)

Dziękuję serdecznie za odpowiedz :) i dziękuję za wyszukana wiadomość ..nie znam angielskiego (stad problem) a Holendrzy nie mają tego problemu ,poniewaz nie potrzebuja takich informacji .Ich nie dotyczy temat wizy !!

 

Tak z czystej ciekawości, jakim językiem posługujesz się przebywając w Holandii? Zakładam, że tam mieszkasz skoro chcesz rozmowę o wizę odbyć właśnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...