Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Na rozmowę w konsulacie należy zabrać ze sobą tylko ważny paszport czy poprzednie również.

Wyczytałem gdzieś, że należy wziąć również nieważne już paszporty. Z kolei wszyscy znajomi, których pytałem

czy mieli ze sobą stare paszporty odpowiedzieli, że nie i, że nikt ich o nie nie pytał.

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś po zakończonym procesie aplikacji i umawiania się na spotkanie powinieneś otrzymać meila z informacją co należy zabrać.

 

"... Co NALEŻY przynieść:

Wydrukowane potwierdzenie spotkania

 

Potwierdzenie wypełnienia podania DS-160

 

Ważny paszport oraz wszystkie poprzednie paszporty

 

Dodatkowe dokumenty w zależności od kategorii wizowej (osoby ubiegające się o wizę imigracyjna mogą przynieść dokumenty wizowe i zaklejoną kopertę z wynikami badań medycznych)    

 

Jedną fotografię, jeżeli nie została wgrana do podania wizowego, lub nie spełnia wymagań opisanych na stronie:  http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-photoinfo.asp... "

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, motsiemanymih napisał:

Chodzi mi o Wasze doświadczenia podczas spotkań w konsulacie.

Ja swój stary, już nie ważny paszport zabrałam. Zostałam o niego poproszona na rozmowie. Tylko, że ja miałam w nim wklejkę ze starą już nie ważną wizą. Ale pomimo to, wbito mi pieczątkę, że jest anulowana ;). Mój mąż i syn nie musieli pokazywać swoich starych paszportów, oni nie zostali nawet o to poproszeni (nigdy wcześniej nie mieli wizy). Także jak masz stary paszport to zabierz ze sobą, jak nie masz, to nic się nie stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...