Skocz do zawartości

Wiza dla kobiety w Ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat poznałam mojego chłopaka w Niemczech gdzie mieszkam od 6 lat. On jest Amerykaninem który przebywał w Niemczech na kontrakcie z pracy. Niedawno dowiedzieliśmy się ze jestem w Ciąży. Jakie mam szanse na dostanie wizy do USA? Nie jesteśmy ani nazyczenstwem i nie mamy tez ślubu. Proszę o radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Klara1993 napisał:

Witam, mam 25 lat poznałam mojego chłopaka w Niemczech gdzie mieszkam od 6 lat. On jest Amerykaninem który przebywał w Niemczech na kontrakcie z pracy. Niedawno dowiedzieliśmy się ze jestem w Ciąży. Jakie mam szanse na dostanie wizy do USA? Nie jesteśmy ani nazyczenstwem i nie mamy tez ślubu. Proszę o radę 

Jakiej wizy i w jakim celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa fraud to wykorzystanie wizy w innym celu niż jest do tego przeznaczona, np. wjazd na wizie turystycznej z zamiarem umiejscowienia stałego pobytu. W przypadku ciąży będzie b. trudno przekonać urzędnika że nie wjechałaś z myślą żeby tu zostać na stałe z ojcem dziecka. Weźcie szybko ślub i iech facet składa w trimiga papiery o wizą małżeńską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chłopaki rozum. 

Starasz się o wizę turystyczną jej chcesz jechać na krótki okres czasu, wakacje etc. Wyjazd na wizie turystycznej w celu osiedlenia się w USA jest oszustwem imigracyjnym. 

 

Jeśli chcecie być razem i chcesz jechać na stałe to staracie się o wizę narzeczenska K1. Ten proces jest dłuższy i nieco bardziej skomplikowany. Jeśli przed wylotem do US chłopaka wezmiecie ślub, to wtedy w celu przeprowadzki starasz się o wizę małżeńską cr1. 

 

No i taka prawda że twoja ciąża nie ma w tym procesie absolutnie żadnego znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Klara1993 napisał:

 

Nie znamy się długo i nie chciałabym brać ślubu tylko ze względu na ciąże. Chciałam najpierw wyjechać tam na 2 tygodnie żeby zobaczyć czy w ogóle chciałabym tam zostać. Nie planuje od razu stałego pobytu i chciałabym żeby poród odbył się w Niemczech bliżej mojej rodziny 

3 minuty temu, Jackie napisał:

Visa fraud to wykorzystanie wizy w innym celu niż jest do tego przeznaczona, np. wjazd na wizie turystycznej z zamiarem umiejscowienia stałego pobytu. W przypadku ciąży będzie b. trudno przekonać urzędnika że nie wjechałaś z myślą żeby tu zostać na stałe z ojcem dziecka. Weźcie szybko ślub i iech facet składa w trimiga papiery o wizą małżeńską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tylko jechać na wakacje to starasz się o wizę turystyczną. 

Na granicy oczywiście jest możliwość że cię nie wpuszcza, chociażby że względu na ciążę. 

Na przyszłość tutaj jest poradnik co do wizy k1 http://www.visajourney.com/content/k1guide  (czas oczekiwania to około 8 do 10 miesięcy) 

Wiza cr1 http://www.visajourney.com/content/i130guide1 (czas oczekiwania to około 12 do 14 miesiecy) 

Rzeczywistość jest taka że jeśli będziesz chciała kiedykolwiek mieszkać w USA to ten ślub będzie musiał się odbyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roelka napisał:

Jeśli chcesz tylko jechać na wakacje to starasz się o wizę turystyczną. 

Na granicy oczywiście jest możliwość że cię nie wpuszcza, chociażby że względu na ciążę. 

Na przyszłość tutaj jest poradnik co do wizy k1 http://www.visajourney.com/content/k1guide  (czas oczekiwania to około 8 do 10 miesięcy) 

Wiza cr1 http://www.visajourney.com/content/i130guide1 (czas oczekiwania to około 12 do 14 miesiecy) 

Rzeczywistość jest taka że jeśli będziesz chciała kiedykolwiek mieszkać w USA to ten ślub będzie musiał się odbyć. 

 

Jaki jest okres czekania na wizę turystyczna? Jestem w pierwszym miesiącu także ciąży na razie nie widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...