Skocz do zawartości

Badania na CDL


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo!

Pracuję dla firmy, która zajmuje się rekrutacją do Stanów pracowników z Europy - głównie chodzi o kierowców kat. C+E.  Procesy rekrutacyjne które realizujemy połączone są z załatwianiem Wizy EB-3. 

Wiemy że po przyjeździe do Stanów pracownicy będą musieli zdać CDL a wcześniej zrobić badania lekarskie. 

Mam pytanie odnośnie tych badań właśnie. 

Chcielibyśmy zrobić tego typu badania już w Polsce - oczywiście świadomi że one nie będą uznane w Stanach - ale w ramach takiego kroku rekrutacyjnego, dzięki któremu będziemy wiedzieli że dany kandydat takie badania w Stanach przejdzie bez problemu.

Czy ktoś mógłby mi może podpowiedzieć jak dokładnie takie badania wyglądają i co się bada w ich trakcie? 

Czy bardzo różnią się one od polskich badań dla kierowców kat. C?

Docelowo chciałabym, żeby przychodnie/kliniki w Polsce stworzyły dla nas ofertę w ramach której zrealizują badania zgodne z tymi wymaganymi na CDL, co pozwoli nam przewidzieć czy kandydat nie będzie miał problemów z tymi badaniami jak już będzie na miejscu. 

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki ;-)

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, wielkie badania. Różnica jest taka że badają mocz na obecność narkotyków, można przynieść mocz kolegi, nikt nie pilnuje. Mnie skoczyło ciśnienie więc Pan doktor zaczekał pół godziny, zmierzył jeszcze raz i było OK.  Najważniejsze w tym wszystkim to skasować $50 od lebka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...