Jump to content

Warszawa-Chicago-Houston


Recommended Posts

Jedno z najbardziej dziadowskich lotnisk jakie znam. Zawsze malo czasu na przesiadke. Upierdliwi imigracyjni i kolejki do nich jak w Polsce za najglebszej komuny.

 Chociaz ostatnio zdazylem zmienic terminal w 40 minut. Niestety, zamkneli mi drzwi samolotu przed nosem. Pomiedzy terminalami podrozuje  sie tramwajem, bez motorniczego. Trzeba do takiej tuby zameldowac numer lotu ktorym ma sie leciec I specjalny wyswietlacz zaprasza delikwenta do wysiadki w odpowiednim miejscu. Niestety trzeba mowic po angielsku -  amerykansku z teksanskim akcentem inaczej elektroniczny tramwajarz nie rozumie i wysadza byle gdzie. ;):D

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mowiac tez za lotniskiem w Chicago nie przepadam, ale Houston bije wszelkie rekordy jeśli chodzi o dziadostwo. Mialam tam przesiadkę lecąc do Cancun.

Jeśli chodzi o Chicago O'Hare: 90% międzynarodowych lotów ląduje na terminalu 5 bo tylko tam jest immigration (samoloty z lotnisk które mają pre clearance mogą ładować gdziekolwiek). Z terminalu 5 NIE DA SIĘ przejść pieszo na inny terminal. Tym niemniej ludzie wciąż próbują ;) Tak jak napisał Andy, trzeba dostać się na kolejny terminal kolejka. Wystarczy sie dostac na którykolwiek terminal (1,2,3) bo sa ze soba polaczone, na piechotę najszybciej jest wyjsc na zewnatrz i przejść na kolejny terminal. Przypominam: z wyjątkiem terminalu 5!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...