Skocz do zawartości

Problem w wypełnianiu wniosku wizowego B2


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ! MAM OGROMNĄ PROŚBĘ O POMOC ODNOŚNIE WYPEŁNIENIA WNIOSKU WIZY NIEEMIGRACYJNEJ 160.  W PONIEDZIAŁEK MAM ZAMIAR WZIĄĆ SIĘ ZA WYPEŁNIENIE WNIOSKU PRZEŚLEDZIŁAM , JAKIE BĘDĘ MIAŁA PYTANIA.... PROBLEM, JAKI NASTĄPI TO NP. ODPOWIEDZ NA PYTANIA:  PLANOWANY CZAS POBYTU NP. PLANUJĘ POBYT NA CZTERY MIESIĄCE . CZYLI ROZUMIE , ŻE WPISUJĘ RĘCZNIE 4 MIESIĄCE , SĄ JESZCZE PODANE RUBRYKI   NP. ROK/ LATA , MIESIĄC, MIESIĄCE,   TYGODNIE, DZIEŃ /DNI, MNIEJ NIŻ 24 GODZINY. I MAM PYTANIE CZY BĘDĘ MUSIAŁA OBLICZYĆ ILE TO JEST TYGODNI , ILE DNI  W CIĄGU TYCH  4 MIESIĘCY???TELEFONOWAŁAM NA INFOLINIĘ , ALE ONI NIE UDZIELAJĄ PORAD , JAK WYPEŁNIĆ W/W RUBRYKĘ. I DLATEGO ZWRACAM SIĘ O POMOC DO WAS. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje ,za wiadomość . Cieszę się, ze istnieją takie fora , gdzie można dowiedzieć się ważnych informacji . Tak ,ze w poniedziałek planuję wziąć się za wypełnienia wniosku , jak bedeę jeszcze chciała uzyskać jakiś  informacji to cieszę się , że jeteście i służycie pomocą . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...